Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom megállapítani valakiről, hogy nagy valószínűséggel homokos?

Figyelt kérdés

Általános sztereotípiákra gondolok (nem olyanra,hogy egy f@sz lóg ki a seggéből) amik alapján arra következtethetünk, hogy az (férfi) illetőnek saját neme felé ferdülő hajlamai vannak.

Pl. egy tanfolyamról ismerek egy srácot - 18 éves, kő gazdagnak tűnik, menő, sportos ruhákban jár, kondizik, szőke lefele fésült haja van, külsőre nagyon rendben van. Mindezek mellett kissé félénk, többször reflex szerűen elfordítja a tekintetét, ha mondjuk meltartóból kiöblösödő melleket pillant meg, vagy ha egy jó seggű lány kilógó bugyival elmegy előtte. Amúgy ha hozzászólok, tök rendesen beszélget, nem buta gyerek. Vele mi lehet a helyzet? Konkrétan az ő kapcsán érdekel a kérdés, szerintetek lehet,meleg?


2011. ápr. 30. 02:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem egyáltalán nem mutattam ki, hogy bejönne nekem vagy hogy én meleg lennék (erre általában mindig odafigyelek).

Kb. olyan banális témákról beszélgettünk, ami épp az aktuális szituációval volt kapcsolatos... Kb. mintha egy buszmegállóban ácsorgó vkinek spontán elkezdtem volna mondani, milyen szép idő van ma...

2011. máj. 1. 17:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor nemtudom :) Próbáld kicsit terelni a témát. Pl mit gondol a melegfelvonuláskokról stb. De úgy, hogy te magad ne lepleződj le, ha már ennyire nem akarod. Abból is sokminden leszűrhető szerintem.
2011. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nah jó... köszi :)))

bármi is legyen a valóság (meleg, nem meleg), azért ettől független a vele együtt töltött alkalmakkor semmiképp nem fogom levenni a szemem a formás seggéről...

2011. máj. 1. 23:47
 14/16 anonim ***** válasza:
:,D ok
2011. máj. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ilyen hülye affektáló, nyávogó hangon szoktak beszélni, főleg ha bepiálnak. Némelyikük ha odafigyel akkor képes normálisan beszélni, de ha kicsit ellazul, akkor előjön belőlük ez az idegtépő buz1s hang.

Fel nem foghatom, hogy miért van ez nekik, miért csinálják."


Érdekes, én pont egy olyat ismertem, aki vállaltan meleg volt, viszont pont hogy játszotta az affektálós, nyávogós hangot, és pont beb*aszva feledkezett el róla, és beszélt normálisan, szinte már bunkón, mint egy átlag s*eggarc. Úgy látszik, nincs tuti recept.

2016. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Mindezek mellett kissé félénk, többször reflex szerűen elfordítja a tekintetét, ha mondjuk meltartóból kiöblösödő melleket pillant meg, vagy ha egy jó seggű lány kilógó bugyival elmegy előtte."


Ezzel az a gond, hogy ha egy jó seggű fiú menne előtte, és akkor kerülné feltűnően a tekintetével a seggét, akkor meg az lenne a gyanús. Szóval, ha egy nő mellére vagy seggére így reagál, az simán jelentheti azt is, hogy nagyon is gerjed a nőkre, talán túlságosan is, ezért frusztrálják az ilyen helyzetek. De az is lehet, hogy prűd családban nőtt fel. Vagy illemtudó, és nem akarja csorgatni a nyálát.


Igazából én azokat nem értem, akik elvileg száz százalékig heterók, valamiért mégis mindig azzal kell, hogy foglalkozzanak, hogy xy biztos homokos, és ezt miből lehetne észrevenni. Valamit ez a viselkedés is jelent...

2016. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!