Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar engem vagy nem?! Szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar engem vagy nem?! Szakítottam a barátommal két hónapja (ok: keveset találkoztunk az utolsó egy hónapban, nem tudtuk megoldani), azóta találkozgattunk és együtt is voltunk.

Figyelt kérdés
Szeretnék vele ismét együtt lenni vele, de amint Ő ezt meghallja, ismét nemet mond az egészre. Leülepedik a dolog és újra elkezdődnek a találkozgatások és az együttlétek. Persze bennem feléled a remény, hogy azt akarja amit én!Leülepedik a dolog és újra elkezdődnek a találkozgatások és az együttlétek. Persze bennem feléled a remény, hogy azt akarja amit én!Amint kimondom, hogy akkor hagyjuk egymást békén, legyen tényleg vége, egyből azt a választ kapom, hogy "Nem kellene, hogy véget érjen! Nem akarom! " Nem megváltoztatni akarom, csak egy kicsit többet kérek az idejéből, ezt mondtam is neki és belátta, de ezen Ő nem tud változtatni és nem is akar, mert hogy Ő jobban szeret egyedül lenni, szüksége van a saját kis magányára, amit én meg is értek, de akkor miért keres, miért érdeklődik utánam?! Tudja egyáltalán, hogy mit akar? Nekem ő a zsánerem, és fordítva is így van!
2011. máj. 30. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja , hogy mit akar. De jogos biztos szeretitek egymást..de ha nem tudtok találkozni, akkor az tönkreteszi a kapcsolatot.(persze nem minden esetben, de ehhez télleg erős kapcsolat kell)
2011. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy szerelmes e belém, mert soha nem mondta ki, állandóan azzal jön, hogy ő egyszer volt szerelmes és csalódott (annak 5-6 éve már). "Nem akarok szerelmes lenni, és neki nem kell senki!" - című mondatot már hallottam tőle.

Aztán ismét keres, elgyengülök és találkozunk. (ördögi kör)

Néha már azt sem tudom, hogy hányadán állunk!

2011. máj. 31. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!