Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet? (kérdés rövid....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? (kérdés rövid. Magy. Hosszú. )

Figyelt kérdés

Mit érezhet irántam?

Jó hosszan fogom írni:D

Októberben megismertem egy fiút..akit névről ismertem. A szülei elváltak az apukája a mamám szomszédja,de még sohasem láttam ott!

Na hát elkezdtünk msn-en beszélgetni,írogatta,hogy milyen szép vagyok,jó a testem(ami szerintem nem igaz) és,hogy találkozni akar..egy városban lakunk..de a nagy találkozás azóta sem jött össze,mert vagy nekem nem volt jó,vagy neki..

Én elmondtam neki,hogy nagyon tetszik..és talán többet is érzek iránta,ő erre nem nagyon reagált semmit:/

Mindig panaszkodik,hogy minden lány megszívatja..és csak átverik..

Most nagyon megnyíltam előtte..és elmondtam neki mindent..és bevallotta,hogy több hónapon keresztül..szerelmes volt belém..és ,hogy még mindig az tudna lenni,ha nem lenne BARÁTNŐJE.

Tegnap este,nagyon elbeszélgettünk..és azt mondta..már nem érzi olyan jól magát a barátnőjével..és a jövő bármit hozhat..

Nagyon kedves fiú..igazán romantikus,és nagyon tud szeretni.. korához képest..

Elszokta mondani,hogy miket beszélget a barátnőjével..valamiképp örülök neki,de ott igazán mélyen nagyon rosszul esik.

Tehát a kérdésem az lenne,hogy vajon lehet köztünk valami?:) Vagy felejtsem el? Komolyan gondolta a dolgokat?


Ill.: camozni szoktunk,össze szólalkoztunk a camot nem kapcsoltam ki..és látta ahogy sírok..mondtam neki h elmegyek csinálok valamit mert nem bírom..erre azt írta..nehogy kárt tegyek magamban mert ő abba belehalna..


Jó hosszú lett:) a válaszokat előre is köszönöm:))


Én 15/L ő 16/F


2011. ápr. 30. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt nekünk kéne kitalálni h mit érezhet? hát kérdezd meg tőle.
2011. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki közömbös. De én óvatos lennék vele. Akkor is udvarolgatott neked, mikor volt barátnője. Vajon, ha te leszel az, kinek fogja csapni a szelet?
2011. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezért akartam a kérdés mögé írni,hogy talán rosszul fogalmaztam a kérdést..

és.. engem már rég ismert mikor összejött a barátnőjével..egyébként nagyon hűséges..nem tudom miért kell egyből leszólni..okos válaszaidat meg nyomathatod másnak;)

2011. ápr. 30. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!