Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát ez a szerelem?

Figyelt kérdés
Nos, van egy pasi, akit több mint egy éve ismerek. Amikor látom hevesen ver a szívem, amikor beszélek vele belül remegek, amikor a szemembe néz, úgy érzem, hogy kommunikálunk szavak nélkül. A találkozás után pedig repesek az örömtől, felhőtlen jó kedvem van, mindent megtanulok pár perc alatt, érdekel minden, könnyen emlékszem dolgokra, olyan hatással van rám, mint egy kávé, vagy esetleg vmilyen komolyabb kábítószer (nem próbáltam semmilyen kábítószert, de a leírás alapján). Erőt ad mindenhez a tudat, hogy találkozhatok vele, felpörgeti az agyam, egyszóval csupa pozitív hatása van. Amúgy nincs közöttünk semmi, soha nem is lehet közöttünk semmi, csak érdeklődnék, hogy mi ez amit érzek?
2011. ápr. 30. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
AMORE AMORE :)
2011. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

te egy szerelmes hulye vagy:P


Mért ne lehetne köztetek akármi?

2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sí!
2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De jó neked én is szerelmes akarok lenni!!
2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azér mer a csaj 16 éves a pasi 30 nagy a korkülömbség ezt csak tipeltem de azér hozd össze proba cseresznye....:D:D:D
2011. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó eltalálta, legalábbis az én koromat, viszont a korkülönbség még nagyobb.
2011. ápr. 30. 20:29
 7/10 anonim ***** válasza:
na de jó az érzékem:):):) akkor 36a pasi?:D
2011. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
41 :O
2011. ápr. 30. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:

az télleg sok én 15 vagyok és 21éves a barátom épp h megvagyunk de nem érzem h jó lenne ő teljesen mást akar én is igazából nincs értelme... szerintem hagyjad próbáld elfelejteni és is ezt teszem!:)


15L

2011. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én szememben ez még nem az, pedig már átéltem amiről beszélsz. Inkább egyfajta rajongásnak gondolnám.

Ha már együtt vagytok, ha már ismered a jó és rossz tulajdonságait, ha vele alszol el, vele ébredsz, ha a hétköznapok gondjaiban is együtt vagytok, ha láttad betegen, rosszkedvűen, hülyén hosszabb távon, ha a megszokás sem tántorít el egymástól és nem fullad unalomba, szerintem akkor derül ki, hogy amit érzünk a másik iránt, az tényleg szerelem-e?

2011. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!