Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mit jelenhet?

Figyelt kérdés
Az mit jelent,ha egy pasi hátratett kézzel beszélget egy lánnyal?Mármint nem egész végig hátra kulcsolt kézzel van,csak egy darabig,amíg sétálnak egy picit,meg megállnak,dumálgatnak,max.3-4 perc erejéig:)
2011. ápr. 30. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
*jelenthet
2011. ápr. 30. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
abba a kezében van a kloroformos zsepi.
2011. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
ez most ugye nem komoly? miért kell mindenben mindent hülyeséget belemagyarázni? -.-
2011. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*mindenbe minden xD
2011. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy hatra szokta tenni a kezet. Ha mast is jelent akkor javitsatok ki.
2011. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

komolyan mondom néha annyira felesleges kérdéseket tudtok itt feltenni! :)


Ti minden jelből azt akarjátok hinni hogy annak a valakinek tetszetek!

2011. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:))

Szerintem ennek is igenis van jelentősége.Mellesleg a kiszemeltem nem is velem beszélgetett hanem egy másik lánnyal,éppen ezért nagyon is fontos!

Én arra is gondoltam,hogy ezzel azt akarta jelezni felé,hogy tiszteli,meg becsüli,de csak mint barátot.Vagy a másik eshetőség,hogy tiszteli,és ezzel is csak az udvariasságot akarta kifejezni a lány felé,és azt hogy tetszik neki,de nem akarja lerohanni.


Szerintetek igazam van,vagy igazam van?És ha igen,melyik?:)

2011. ápr. 30. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, az, hogy figyeled valaki testbeszédét, az egy dolog, de ez már túlzás... És még el is hiszed, hogy ennek van jelentősége, ez a legdurvább az egészben:D
2011. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Azt jelenti hogy épp vakarná a seggét csak van olyan udvarias hogy ezt nem mutatja
2011. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!