Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvelem nagyon, de mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem nagyon, de mégse tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tehát, tetszik az egyik osztálytársam.. Most vagyok másodikos, vagyis 10.-es. Már 9.-ben is észrevettem, beszélgettem vele stb. Néha eljárunk így társaságba hülyülni (bowling, séta, billiárd) és teljesen beleszerettem.. Tényleg, nagyon sokat nevetek vele akár kettesben, akár társaságban. Ám, néha olyan mintha undorodna tőlem.. Igazából nemtudom leírni, asse tudom mittegyek...
2011. ápr. 8. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:

ja és 16éves fiu vagyok.

Talán még annyi, hogy néha látom ahogy így rámnéz, és belenéz a szemembe.. De mégse olyan "tetszősen", hanem olyan bolondosan.. A végén ebből a szemezésből mindig nevetés lesz..

2011. ápr. 8. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik az osztálytársam, kb. 2 hónapja. Én először megkérdezem majd a barátnőit, hogy van-e esélyem, aztán utána elhívom randira. De minden éremnek két oldala van, szal ha nem hívod/ hívom el, akkor az lesz, hogy mi lett volna ha...Viszont ha elhívod/ elhívom randira, és nemet mond, akkor meg kicsit kellemetlen lesz, mert ugyebár osztálytárs. De szerintem egy próbát mindenképpen megér.

Sok sikert(Y):)

15/f

2011. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, ettől parázok énis:D Hogy nemet mondd, aztán még két és fél éven át ezt fogom hallgatni... Hogy beprobálkoztam nála stb..:D Kössz, neked is:D
2011. ápr. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!