Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ez így nagyon gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez így nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Múlthéten megismerkedtem egy lánnyal aztán két napot voltunk együtt, mert neki mennie kellett vissza Pestre.

Nagyon jól éreztem magam vele, de miután elváltunk nem nagyon akartam többet, mert tudtam, hogy hamarosan megy ki 3 hónapra külföldre.

Aztán a probléma az, hogy azóta is olyan szinten hiányzik, hogy nem igaz, szinte depressziós lettem meg agresszív.

Olyan jó lenne vele lenni,gondoltam rá, hogy most felhívom, de attól tartok, hogy el fog küldeni.

Láttam rajta is, hogy szeretne többet,de nem hozta elő ő se, próbálta játszani a közömböst.:S

Elismerem hogy hülye voltam nagyon.


2011. ápr. 30. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
hívd fel egy próbát megér :)
2011. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!