Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lófarkas lányok, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lófarkas lányok, mit szólnátok ha utcán valaki hátulról levágná a hajatokat?

Figyelt kérdés
1 nyisszantással ahol össze van kötve lófarokba
2011. máj. 1. 11:28
1 2 3
 1/26 napietus ***** válasza:
57%
eltörném a kezét. de lagalábbis elkapnám, jól megnézném, és feljelenteném :)
2011. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Átfazoníroznám az arcát.
2011. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
mi lenne a feljelentés tárgya?
2011. máj. 1. 11:35
 4/26 napietus ***** válasza:
52%
nem tudom, ezt hogy hívják, azt majd a rendőrök elmondanák. de hogy nem vághatom le csak úgy egy idegen haját, az biztos. a pontos kategóriáját nem tudom, de elmondanám, mi volt, a többit majd ők kitalálnák. elég sok rendőr barátom van, csak segítenének nekem ebben :)
2011. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Úgy verném ki a fogait,hogy a kezében vinné haza és még meg keresném utána és megveretném.
2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
napietus: majd írd meg, mert tényleg nagyon érdekel, hogy mit tudnak ezzel kezdeni
2011. máj. 1. 11:41
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Erről olvastam valamit nem is tudom hol talán Ausztriában vagy Auszráliában nagyon sok ilyen történik, és aztán eladják a levágott hajakat- így szereznek egy jó kis összeget.

Nekem ugyan nem hosszú a hajam, de ha ez történne akkor biztos, hogy nem élné túl az a valaki. Ritkán akadok ki, de ez lenne az amitől robbanék. Legfőképp azért, mert nekem nagyon nehezen tud megnőni nagyon hosszúra. És, ha egyszer elkezdem növeszteni akkor csak kitartás és türelem kell hozzá, hogy szép hosszú legyen. Na meg éveket kell rá várni(várnom). És jönne az a szemét levágná 1 perc alatt a lófarkas hajamat..Nem hagynám annyiban. Tudod mit? Inkább előszőr elintézném én saját magam, hiába vinném el a zsarukhoz szerintem még azok sem csinálnának semmit az ügy érdekében. Úgyhogy néha jobb a kezünkbe venni az irányítást némely esetben.;)

Kérdező: Te készülsz erre? Vagy veled történt meg ez?

2011. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem, de pl. utazás közben sokat agyaltam, hogy akár simán le is vághatnám az előttem ácsorgó haját, hogy ez milyen vétségnek minősülne jogilag, illetve mi lenne az illető reakciója.
2011. máj. 1. 11:50
 9/26 napietus ***** válasza:
27%
no, azt mondta édes haverom, hogy utána néz, de akár veszélyeztetés is lehet, mivel az olló éles, és a nyaka körül matatsz vele. sőt, egy járművön, könnyen megsérülhet valaki.
2011. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

pfuu hát nem is tudom, dührohamot kapnék, zokogva rohannék a roha.dék után és kik.aparnám a szemeit. :@@@@@@@@


na de az eddigi válaszokon jót nevettem xD :)

2011. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!