Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig váratsz még magadra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig váratsz még magadra szerelem?

Figyelt kérdés

Mikor fog végre rám találni? Mikor lesz nekem is párom, társam, akit imádhatok, szerethetek? Iszonyatosan érzem magam, magányosnak, szomorú vagyok és elkeseredett. Pedig próbálkozom, nyitott szemmel járok a világban és mégsem...mégsem találom a páromat. Miért?

18/L


2011. máj. 1. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd jön, amikor a legkevésbé számítsz rá. Ezt nem lehet megrendelni.
2011. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:) Számtalan csajjal jártam már, de hiányzik egy szikre, egy olyas valami hogy amikor meglátod a párod mintha nem a gravitáció tartana a földön hanem ő, amikor megremeg a lábad felgyorsul a szived ha látod. :) Ez hiányzik nekem is. És az hogy "MIÉRT" hát ez egy jópofa kérdés. De erre a kérdésre sose lehet teljes választ adni:) Egyszer majd remélem te is én is megtaláljuk az igazit! Sok szerencsét
2011. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbál meg egy kicsit csukot szemmel... :) lehet úgy bejön :)
2011. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél olyan válogatós, és vedd észre a csúnya fiúkat is!
2011. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy helyes pasi, tök mindegy, csak legyen benne VALAMI más, az a kis plusz és nem kell semmi más.:)

Nekem onnantól úgyis ő lesz a világon a leghelyesebb, de tényleg lehet valaki iszonyat helyes, attól még nem fogok beleszeretni, mert jól néz ki. Épp ezért még én is keresem...

2011. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha azt kívánom bárcsak ne jött volna a szerelem, könyebb lenne... most az agyam helyett a szívemmel gondolkozok (igen, a pasiknak is van szívük, lelkük, bármilyen meglepő is)
2011. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig örülj, míg nem vagy szerelmes.

Ha majd összetörik a szívedet, akkor milyen magányos, szomorú és elkeseredett leszel...

2011. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!