Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit szerettem, erzek meg valamit iranta, de mar nem akarom ot, megis ha latom vagy hallok rola nagyon felkavar.Sajnos nem nagyon jarok szorakozni sem es igy nagyon nehez. Olyan mintha egy nagy terhet viselnek a lelkemen, tudom ha vele lennek mar az sem lenne jo. Magyon nehez igy. Mit tehetnek, hogy konnyebb legyen?
2009. márc. 8. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ez nehéz!de mindenre van megoldás!Próbáld elfoglalni magad mással akármivel! ami csak egy kicsit is érdekel nehéz ez tudom mert 2évig tartott míg úgy elfelejtettem a csajt de most megint előjött msn -n na sok sikert ja és hány éves vagy?
2009. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel!!!Velem is ugyan ez van, és az a legrosszabb h ha sikerül is lenyugodnom, akkor mindig jön vki és felkavarja az érzéseimet, egy elég bonyolult kapcsolatba voltam benne és minden héten kiderül vmi és így tényleg elég nehéz..

A szakitás után én is nagyon magamalatt voltam, mert ő szakitott velem, tudom most is h már nem érzek semmit iránta csak még mindig bejön.Sztem csak az idő tud segiteni meg az h probáld meg vmivel elfoglalni magad pl barátok, sport...Nekem így sikerült a nehezén tul lennem:)

Meg az h nem találkoztam már régota a sráccal

19/L

2009. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ELfogod felejteni, ha jön egy másik!!:) egy jobb
2009. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, remelem sikerulni fog. Elso valaszolonak 22 eves vagyok.
2009. márc. 9. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!