Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a fiúk?

Figyelt kérdés

A fiúk miért csinálják ezt,hogy az egyik pillanatba flörtölnek meg aranyosak velünk meg jól eltudunk beszélgetni akár órákig, a másik nap meg hozzánk se szólnak vagy nem is köszönnek ??

tudom nem mindenki ilyen de a többségé sokszor ilyen miért van ez??

főképp:lányok válaszára vagyok kiváncsi!

lányok veletek történt már ilyen,hogy így állt hozzátok egy fiú??


2011. máj. 2. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem tapasztaltam. Ok nélkül legalább is nem.



18/L

2011. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
általánosítás, bunkó vagy ennyi erővel. amúgy meg a lányok miért ilyenek amilyenek...
2011. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
attól függ melyik korosztályról van szó...
2011. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú túl könnyen megkap téged (és itt a "megkap" alatt arra gondolok, hogy látja rajtad, hogy megfogott), akkor lehet, hogy már nem is leszel számára annyira érdekes. A fiúknak génjeikben van a vadászat, addig érdekes a "zsákmány", amíg el nem ejtik.
2011. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
olyan 14-15-16 korosztály
2011. máj. 2. 15:20
 6/15 anonim ***** válasza:

"(és itt a "megkap" alatt arra gondolok, hogy látja rajtad, hogy megfogott),"


Szóval akkor az a baj, hogy érdeklődöm iránta, úgy ahogy ő irántam? Mekkora b.aromság ez. Akkor játszam a jéghercegnőt- na akkor meg ez lenne a baj.

Sosem értettem miért baj, ha érdeklődő vagyok.

2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15:20 lehet igazad van! a fiúk azt szeretik,hogy ne szeressünk bele túl könnyen.
2011. máj. 2. 15:22
 8/15 A kérdező kommentje:
igen azt én se értem miért baj az,hogy valakit szeretünk és érdeklődünk iránta?!
2011. máj. 2. 15:23
 9/15 anonim ***** válasza:
14-16 még komolytalan, maga sem tudja mit csinál, nincs kiforrott egyénisége (gyakran 24-26 közt sincs mindenkinek...), ezenfelül némelyek nagyon "bandáznak" ahol a csorda elv mondja, hogy most éppen nem foglakoznak csajokkal, aztán szólóban meg ki-hogyan viselkedik...
2011. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én fiú (férfi) vagyok és SOHA nem voltam ilyen.
2011. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!