Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok.

Ha igen miért, ha nem, akkor miért nem?


2011. máj. 2. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én nem nagyon, mivel nem rég jöttem össze az egyik legjobb barátommal, és nem bántam meg, sokkal erősebb szerelem, mint a többi

L/16

2011. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Fiú ás Lány között nincs barátság vmeik fél mindig többet érez, csak éppen lehet nem vallja be mert félti a barátságot.

18/F

2011. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszútávon nincs ilyen,legfeljebb gyermekkorban.

Később már nem szokott ez működni.25/F

2011. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egészen eddig hittem, amíg a legjobb haver össze nem jött a "lány barátjával"

Szóval azóta már nem hiszek ilyesmiben. Egy darabig létezhet, de aztán több lesz belőle. De ez nem kortól függ szerintem, hanem attól, mennyi ideig barátok. Egy bizonyos idő után átalakul a barátság...

F/18

2011. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mert nekem aki barátom azt már dugnám is ha lány.
2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm (barát) akibe szerelmes vagyok, bevallottam neki, és Ő is nagyon úgy tűnik hogy úgy érez.

Szóval a tanulság az hogy nincs fiú-lány barátság, max az egyik fél tartja barátnak a másikat...


16F

2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Egy ideig működhet, akár évekig is, de az egyik félben legalább kialakul valamilyen vonzalom egy idő után, vagy szexuális, vagy szerelmi érzések jönnek elő és onnantól az már nem igazi barátság.

Én nagyon akartam hinni benne, hogy létezik, de miután lefeküdtem a legjobb fiú barátommal már nem tudok...pedig barátok maradtunk, de nem ugyanaz, mert néha megismétlődik a dolog. Nem rossz így sem, de mégis egy csalódás volt, hogy a pasik mind azt akarják, kivétel nélkül. :/

20/L

2011. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hinni abban szokás, amire nincs bizonyíték.

Ha van egy szép, csinos lány barátom, akivel jókat tudok beszélgetni, de nem tudom, hogy barátnőként nem viselném el, akkor ő barát fog maradni. Persze 10-en évesen, mikor a külső sokkal fontosabb, nehezebb észrevenni azokat a dolgokat, amik helyükön tartanak egy barátságot.

35/F

2011. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Előbb utóbb szerelem lesz belőle. De az a legrosszabb, amikor csak az egyik fél számára...
2011. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg van. Nem igaz az, hogy valamelyik fél mindig többet akar
2011. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!