Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható? Kiabáltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható? Kiabáltam egy pasival és egy csúnya szót is kiejtettem, tudja hogy sosem voltam ilyen nagyszájú de kifakadtam. Meg lehet bocsájtani az ilyet? És mit tegyek h megbocsájtson?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Megbocsátani megfog, de tisztelni nem. Jó lehetsz még az ágyában, de csak annyi.
2011. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik az a csúnya szó?
2011. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Le se merem írni annyira csúnya.Végül is ezt kérdeztem tőle hogy még én vagyok....?Nem neki szólt.
2011. máj. 2. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi volt a vita tárgya, mi volt a csúnya szó, milyen volt a hangnem, milyen gyakran fordul elő, meg sok mindentől.


A legtöbb kapcsolatban, főleg ha hosszabb távú, előfordulhatnak viták, esetleg olyanok is, amikor olyanokat vágunk egymás fejéhez, amiket később megbánunk. Nem szép dolog, jobb is elkerülni az ilyet, de megtörténhet.

Ha amúgy erős a kapcsolat és az ilyen viták nem mindennaposak, szeretitek egymást és tudjátok egymásról, hogy jó emberek vagytok, csak most kiborult kicsit a bili, akkor meg lehet és meg is kell bocsátani és eldönteni, hogy a párunkkal akarunk élni, vagy a rendkívül fejlett és sérthetetlen önérzetünkkel?

2011. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk együtt és az exén volt a vita az exe miatt kiabáltam is mert nem hagy békén.Nagyjából ennyi.3 éve ismerjük egymást 1 éve szorosabban.
2011. máj. 2. 18:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek,



a csúnya szót mond egy nő,akkor már sosem fogod tisztelni? Csak arra lesz jó,hogy megdugd?

Hát ekkora hülyeséget :D


Én már sokszor káromkodtam bizonyos helyzetekben,és tisztel a párom.

2013. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!