Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Szerintetek gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lány kertész (mérnök) akar lenni?

Figyelt kérdés
Engem folyton kinevetnek. L/17
2011. máj. 2. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem értik, hogy pontosan mit is takar a fogalom:b Ha sok kreativitás van benned, hajrá:D És szard le a többieket, ők még leragadtak a kőművesnél meg az újságárusnál.
2011. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én imádnám. szívesen lennék én is kertész.
2011. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Na nem mintha bárki kedvéért lemondnék róla, csak olyan kellemetlen, hogy ha valakinek előadom, hitetlenkedve elkezd nevetni. Hát még ha elkezdem ecsetelni, hogy kibújt a napraforgó meg a dísztök. :D
2011. máj. 2. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
"Kedves fiúk!" Ó mily jóleső megszólítás. Jaj, ne kezd te is, mindenki meg van hülyülve. Mi lenne ebben a gáz???
2011. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom... azért kérdezem. :)
2011. máj. 2. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Arra gondolnak, hogy kábszert fogsz majd termelni, am vannak olyan emberek akik télleg ezért mennek kertészmérnökire... xDDD
2011. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Butuska vagy. Ebben az ég világon semmi gáz nincs. Sőt, ha téged ez érdekel, és ezt tényleg el is éred hogy ezzel foglalkozhass akkor nem hogy nem gáz hanem becsülendő dolog.
2011. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz:) szép dolognak tartom, hogy a kertészet érdekel téged:D
2011. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem csak irigyek rád, mert a panelparasztok azt se tudják melyik végén kell fogni az ásót :P És nem értik meg h a kertészet milyen fontos meló, hiszen ha ők nem lennének akkok ki alakítaná ki a szép parkokat és kerteket?
2011. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az legalább egy értelmes, termelő szakma. Baromi unalmas a sok beképzelt nemzetközi gazdálkodó meg külkeres csaj.

Ne zavarjon, hogy furán néznek. Az ilyenek azt hiszik, hogy a kenyér meg a hús csak úgy ott terem a boltban.:)

2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!