Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagytak, szenvedek. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak, szenvedek. Mit gondoltok a helyzetről?

Figyelt kérdés

Elhagytak lassan egy hónapja. Aztán 2x kerestem a srácot, hogy talizzunk. Elöször nemet mondott, aztán azt, hogy pont megy el haverokkal, de, ha időbe szólok akkor talizhattunk volna.

Azóta nem kerestem ez 1 hete volt. Most ilyenkor mi van?

Ő már lezárta a dolgot, vagy reménykedhetek benne, hogy keresni fog?

Egyáltalán várjam-e a hívását vagy lépjek tovább?

:(


2011. máj. 3. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább, mert egyértelmű, hogy nem fog keresni.:/
2011. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
eleve nem kellett volna Neked randit kérned tőle, ha ő hagyott el. komolyan, mintha némelyik nőben nem lenne semmi önbecsülés. szóval jól írta az első, lépj tovább, ez már veszett fejsze nyele.
2011. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyet kell értsek az előttem szólókkal 22/F
2011. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
nos veszett fejsze nyele
2011. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elhagyott. Szerinted akar veled megint összejönni, vagy véletlen az egész?!
2011. máj. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi a fészkes fenének akarsz vele találkozni? Engem is dobtak már ki, majd beledöglöttem, úgy fájt, sőt, ha jobban belegondolok, még most is fáj, pedig más több, mint másfél éve történt, ennek ellenére meg sem fordult a fejemben, hogy randit kérjek a sráctól. Ő elhagyott, érted? Magyarra lefordítva nem akar tőled semmit, nem akar veled lenni, un téged, másra vágyik, nem akarja, hogy keresd. Legyen benned egy kis akaraterő, és ne keresd őt. Próbálj felejteni, barátokkal lenni, hobbit találni, ismerkedni. Fel a fejjel!
2011. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engedd el, az egy hónap alatt ha nem keresett akkor már nem is fog. Ha még érez is irántad szerelmet akkor sem fog keresni ezért jár bulizni, ő már próbál továbblépni. Hány évesek vagytok, mi volt az indok ami miatt szakított? Ha akarna beszélni veled akkor látván hogy kerested másnap harmadnap megbeszélhette volna veled, gondolom ebből lejön hogy nem akarja egyikőtöket sem kínozni.

26 ff

2011. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!