Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a helyzetröl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a helyzetröl? (infó)

Figyelt kérdés

szóva...22éves lány vagyok...nem régiben összeboronált a sors egy 31éves pasival(A bátyám legjobb haverja)

ismerkedtünk stb stb ..volt csók,szex..nagyon jol éreztem magam vele..alapjaiban rengette meg az érzéseimet ugy éreztem fontos vagyok neki..

de...volt egy és egyben az utolso alkalom hogy találkozzunk..nem jött el...kerestem kérdezösködtem..majd nehezen közölte velem hogy az elözö kapcsolata átkozott lett..ugyanis terhes a lány..nem akarja a babát..ezért pitiznie kell a csajnak hogy elvetesse,...igy ejtve lettem..

csak én érzem ugy hogy hazugság??

elöre is köszi


2010. jún. 1. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu.Csak a szex-re hajtott.
2010. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy gyors numera voltál a számára...
2010. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha elveteti és visszamegy hozzád, akkor megtudod. Ha nem veteti el, akkor is el fogja hagyni, rég nem jó módszer gyerekkel megfogni egy pasit.
2010. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor velem volt a gond?

mindent megadtam volna azért hogy együtt legyünk..ugy éreztem komoly gondolja mert elsö alkalommal mindenkivel közölni akarta hogy ö meg én..

egy teljes éjszakát beszélgettünk át..(szex nélkül)együtt néztük meg ahogy feljön a nap..

hol rontottam el??

2010. jún. 1. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
bátyád legjobb haverja, legjobb ha a bátyádat kicsit kifaggatod, hogy ez szerinte igaz, meg hogy ő mit mond erre. utolsó nap, amikor együtt voltatok, is érezted, hogy nagyon vonzódik hozzád?
2010. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen..

mindent éreztetett velem...

komolyan gondolta hisz mindenkivel közölni akarta elsö perctöl..

nem tudom mi történhetett valójában de nekem ez a terhességi duma kamunak tünik

(a bátyám még mindig nem tud rolunk)

2010. jún. 2. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván kamu. Képzeld el, mi lenne, ha igaz lenne, biztosan valahogy máshogy állt volna a dologhoz, és talán néha-néha felkeresne, és elmondaná, hogy mennyire szomorú, hogy ilyen helyzetbe került, de túl könnyen lepattant rólad.
2010. jún. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!