Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki egy csajról, hogy leszbikus-e?

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy odamagyek hozzá és rákérdezek.
2011. máj. 3. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
kb az első 10 mp-ben le lehet vágni,hogy a jóóóóó meleg sunetáttát szereti-e ,vagy a dágót.hány éves vagy öcsi?! :S :D
2011. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ööö... seehooogy?
2011. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kedves elős, sok leszbikus lányt van szerencsém ismerni, a zöméről soha meg nem mondanád.
2011. máj. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt nézd, hogy a csajokat stíröli vagy a pasikat.
2011. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Próbáld megdug.ni. Ha nem engedi akkor kérdezd meg miért:)
2011. máj. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig ez a legegyszerűbb...miért ne kérdezhetnéd meg? ha nem vagy bunkó vagy ilyesmi, tényleg csak őszintén rákérdezel, szerintem válaszol rá...


Nem értem, mit kell mindig mindent túlbonyolítani...azért van nyelvünk, hogy kommunikáljunk...

2011. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem nem lehet ezt egyértelműen eldönteni, ha nincsenek konkrét tények a kezedben.
2011. máj. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért általában a külsejükről egyből lehet vágni, hogy a sötét oldalon állnak. Én két ilyen csajt ismerek, egyiket személyesen, másikat látásból, és baromi fiúsak, a dumájuk, a kinézetük.. Mielőtt mondta a csaj, már akkor tudtam róla.
2011. máj. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a csaj, teljesen jól néz ki semmi fiús nincs benne, feszes popsi, hosszú haj, meg minden, ahogy egy nőnek ki kell nézni. DE állandóan nőkkel lóg, egy pasija volt eddig de az is hamar lelépett tőle. Női koleszban lakott és eléggé furcsa képeket is láttam róla, lányok közt.
2011. máj. 5. 12:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy biszex, de főleg a lányokat részesíti előnyben.
2011. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!