Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom növelés. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom növelés. Hogyan?

Figyelt kérdés

Mindig visszautasítanak a lányok és EMIATT nagyon megcsappant az önbizalmam.

Azt mondták, hogy először tegyem szerezzek egy kis önbizalmat és utána "csajozzak". Viszont csak a sikerélmények tennék helyre az önbizalmamat.

Tehát ez egy ördögi kör...


fogalmam sincs mivel mással tudnám növelni.

1, sikerélményeket nem fogok szerezni, mert mindenki visszautasít

2, sportolok, tehát a sportolás sem tud segíteni már rajtam

3, a frizurámat mindig változgattatom, már nagyjából meg is van melyik haj illik hozzám a legjobban..

4, igényesen öltözködök, tehát a "vegyél új ruhákat" típusú tanácsok sem állják meg a helyüket.


Az arcomról annyit, hogy helyes pasi vagyok, de semmi több. Ez azt jelenti, hogy azt mondják rám a lányok hogy "helyes" vagyok, de mégsem akarnak velem ismerkedni. Én magamat nem tartom helyesnek, pont ezért. AZ nem érdekel ki milyennek tart, ha úgy sincs semmilyen szándéka velem.


Ilyenkor mégis mit lehet tenni?


2011. máj. 3. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Jön majd egy olyan lány aki úgy fog szeretni amilyen vagy... :) csak idő kell ehhez türelem és kitartás...
2011. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz minél többet. Ne csak "szerelmi" szándékkal. Ne a jövendőbelidet nézd a lányokban. Egyszer csak még is olyanra akadsz.
2011. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

11:01: már annyi lány visszautasított hogy nem hiszek a tündérmesékben :)

reális dolgokat szeretnék hallani önbizalom növelésre.

2011. máj. 3. 11:08
 4/22 A kérdező kommentje:

11:04: detto.

mellesleg aki megismer, annak még annyira sem kellek, mint egy idegennek..

2011. máj. 3. 11:09
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Talán jobb egy időre pihentetni a dolgot és ne erőltesd a csajozást, csak egyszerűen ismerkedj, vagy találj magadnak vmi egyéb elfoglaltságot és akkor összefuthatsz majd olyannal, akivel összejön a dolog.


Amúgy a nők tudat alatt olyan dolgokat is megéreznek, mint az egészség, meg ilyenek, tehát érdemes erre is nagyobb figyelmet szentelned, mint plö a gyorsan felszívódó szénhidrátok kerülése, illetve sok-sok hús, gyümölcs, zöldség fogyasztása.


Emellett olvass sokat, tájékozódj a világban. Ez hosszú távon kifizetődő lesz, mert így nagyobb lesz az önbizalmad, ha van egy több lábon nyugvó, sokféle, akár igencsak különböző ismeretet egybe rendező világképed. De ilyet egy könyvben, vagy eszmében sem találsz, hanem magadnak kell évek során összegyűjtened és éppen ez fog adni nagy önbizalmat, mert a józan paraszti ész támasztja majd alá és nem a hit meg mások tekintélye. És akkor ez majd nem csak a csajozás, hanem az élet bármely területén is kifizetődik.

2011. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de ha rajossz a valaszra es mukodik is, legy szives nekem is ird meg!

27F

2011. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Ez egy nagyon okos és működő önbizalomnövelési stratégia! Járj a világban és nézelődj, szerezz tapasztalatokat! De hidd el az olvasás is sokat segít. Ajánlom például Mijamoto Muszasi, Niccolò Machiavelli - A Fejedelem, vagy Sun Ce - A Hadviselés tudománya, Gustave Le bon a tömegek lélektana vagy Sigmund Freud munkáit. Ezek nem pusztán könyvek. Hidd el ha megérted ami bennük le van írva, olyan önbizalomra teszel szert amit még a világ nem látott. De nem azért mert elolvasod őket, hanem azért mert rájösz hogy azok a dolgok amiket leírnak 100% ig működnek. (akár még a nőknél is) Erőt és ösztönzést adnak.
2011. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te a barát típus vagy. Te csak arra vagy jó, hogy kisírják a válladon magukat. Nincs semmi baj. Ne add fel! Majd eljön az igazi!
2011. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Még egy fontos dolog! A kisbaba sem jár mindjárt a születése után hanem először még csak botladozik, majd két lábra áll és idővel remek focista válik belőle.

Ugyanígy válik valaki menő gigolóvá. :) Fejlődés, önképzés! Mind testi és lelki értelemben. Ez a sikeres csajozás kulcsa szerintem. De nem csak a csajozásé.

2011. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Olvasd el a hogyan csábítsuk el a nőket című E-bookot. abban van egy kettő tipp az ilyesmiféle önbizalomhiánynak megszüntetésére PL:Amikor találkozol egy lánnyal ne várj sokat mikor megszólítod, mert akkor eltud rajtad gondolkozni hogy nézel ki...meg még sokmás dologról.Használd az inger technikát amikben a legnagyobb sikert érted el gondolj arra és dörzsöld meg a kézfejed, amikor meglátsz egy lányt csak dörzsöld meg a kézfejed és akkor egyből laza leszel.
2011. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!