Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalom növelés hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom növelés hogyan?

Figyelt kérdés
Aza gondom hogy ha pl haveri társaságban van egy ismeretlen csaj akkor zavarban leszek, de akkor nem a csaj is hülyéskedik stb... szóval az a lényeges bajom hogy tudnátok-e olyanokat mondani hogy mit tegyek hogy könnyebben beszélgessek, ismerkedjek lányokkal és ne legyek zavarban és magabiztosabb legyek :) csak értelmes válaszokat pls! köszi :D
2010. júl. 2. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Első időkben egy-két feles csodákra képes. Persze azért berúgni nem kell.


üdv

2010. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen köszi ezt már próbáltam több-kevesebb sikerrel :D de én igazán arra gondolok mikor elmegyek valahova (nem bulira gondolok) :)
2010. júl. 2. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyakorikerdesek-en vagánykodni és idővel ültesd át a gyakorlatba.:D
2010. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom csak lányba. :S

Azt tudjuk csak csinálni szerintem, hogy próbálunk nem feszengeni, és valahogy oldódni, de nem tudom hogyan.

Ha nem aggódok annyit, akkor nekem szokott menni több-kevesebb sikerrel.

2010. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem és hasonló gondom volt, de mostanában dübörög az önbizalmam.


Ha nem untatlak leírom a történetem, hátha tanulsz belőle, elsőre én is nagyon szkeptikus voltam, de visszagondolva rohadt jó ötlet volt.

Szóval, főleg az elmúlt kb. fél évben nagyon nullán volt az önbizalmam, nem mentem sehova, mégha hívtak, akkor se, nem mertem idegenekkel találkozni.

De egyszer csak rászántam, és unokatesóm (lány) meghívására találkoztam az ő legszűkebb legjobbjaival (1 fiú, 1 lány). Elsőnek nagyon be voltam, meg stresszeltem, mi lesz ha beégek stb.

Az aznapi program meccsnézés volt, és egy kis alapozóként volt vbk. Abból ittam, de nem keveset, nem sokat, épp annyit, hogy feloldódjak.

A lényeg, hogy olyan jól sikerült az este, hogy a másik lánnyal (nagyon nagyon dögössel) puszihaddal, és ölelésheggyel köszöntem el :). És azóta is rengetegszer összejárunk így négyen, és az említett történet óta rengeteg az önbizalmam, alkohol nélkül is jól kijövök egy rakás idegen között is, és már azóta nem egy emberrel közelebbi baráti kapcsolatot tartok, és ha minden jól megy, az egyik lánnyal az újak közül össze is jövök. Ez mind csak 3 hét alatt zajlott le.

Javaslom te is kezdj egy szűk (max 4-5 tagú) baráti társasággal, és utána szépen sorba.


Nekem bejött! Sok sikert! :)

2010. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

21:32!

Igen, ez jó...nekem is van hasonló tapasztalatom. :)

Csak az a baj, hogy mikor telt az idő, és éppen egy ideig nem mentem sehova, akkor "visszazuhantam" kicsit. Aztán ezt újból. De lassan csak megjavulok. :D

Valamelyik előző lány.

2010. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:37...

áááá ugyanez pont velem.

hogy mikor vége akkor kissé el vagy keseredve hogy mivan. és mikor lesz már megin. XD

xar érzés 17f

2011. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz.igyál meg két felest akkor elszáll az agyad szóval nem gondolkozol.mindig csökkented a pia mennyiségét igy egyre jobban beilleszkedsz majd.nálam bevált.
2013. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!