Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 13 éves még kislány, és ha van barátja akkor 1 r*banc, de a 14 évesnek már nembaj, ha barátja van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

A 13 és 14 éves lány mindkettő fiatal egy komoly párkapcsolathoz. a Hugom 13, tetszenek neki fiúk, de nem akar barátot, Szerintem ez a normális...nekem is 15 évesen volt leőször pasim és az sem volt komoly......

Mindnenek eljön a maga ideje, bár kétségtelen, hogy ez a generáció mindent siettetni akar..

18L

2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
14 felett már lehet törvényileg.
2011. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
nem is a törvény a lényeg, hanem az érettség rá....azért mert cicije van és melltartója, párkapolatra és szexuális dolgokra éretlen. pedig ez velejárója a dolognak
2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Nekem 12 évesen volt elöszőr pasim! És ha egy 13 éves lánynak pasija van az nem rib@ncság!!
2011. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
és 12 évesen mit csináltatok, kézenfogva mentetek a büfébe a suliban?:) nevetséges
2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Jól gondolom, hogy 13 éves vagy?
2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Te jóó ég??:DxD 16 vagyok és még nem érzem,hogy kéne.Nem tudnék elképzelni mellém senkit.
2011. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Attól, még csak testileg érett egy lány, hogy nő a cicije, szőrös a puncija és menstruál. Csakhogy a szexre nemcsak testileg kell megérni, hanem agyilag is.
2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Én majdnem 15 éves voltam, amikor először volt pasim, de semmi komolyság nem volt az egész kapcsolatban és így visszagondolva én is hülyeségnek érzem, hogy már akkor pasizni akartam. Szerény véleményem szerint 17 éves kor előtt kár az egész, előtte még szerintem nem igazán érett egy komoly kapcsolatra az ember, főként lelkileg.

A 14 éves is épp olyan kisgyerek még, mint a 13 éves. Csak ez a korosztály ma már mindent siettetni akar.

2011. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem hülyeség, ha 13-14 évesen van valakinek barátja, mert az apró játékokból stb felkészül a komolyabb dolgokra. megtanulja megismerni a párját, és jó tudni, hogy nem csak barátnőid vannak, hanem egy srác is, aki szükség esetén megvigasztal, felvidít, beszélgettek stb.

nem kell vele lefeküdni, sőt! talán csókolózni se, ha nem vagy rá készen. attól mert 170 centi magas vagy meg 75A vagy 75B a mellméreted, és menzeszelsz, még nem vagy nagylány, ha nem értél meg lelkileg.

(utólag én is elég furán érzem magam-de nem bánom, egyáltalán- hogy 11 évesen már kézenfogva járkáltunk egy fiúval, akivel 13éves koromig együtt voltam - persze "gyerekszerelem" volt, de felkészített a következőkre.)

ja! amúgy ti kis 13évesek nem attól vagytok ribancok, hogy "kézenfogva mentek el a sulibüféig", hanem attól, hogy ien kérdéseket tesztek fel,és attól, hogy lelkileg gyerekek vagytok, de arra nem vagytok képesek, hogy tegyetek valamit ezért, hogy felnőttként kezeljenek titeket! csak a lóvé kell a szülőktől a ruhákra, meg a 10 centis magassarkúkra, a börtáskákra, a sminkre, fodrászra, esetenként a körmösre! ettől vagytok r*bancok!!!!!!

persze sok kivétel van, de azokat, akik nem festik a hajukat, vagy nem költenek a fent említett dolgokra, azokat a r*bancok kiközösítik, és azokból a lányokból lesznek a szende, szürke kisegér stílusú csajszik... ők azok, akik korukhoz hűen viselkednek, és nem akarnak koravéneknek tűnni, mint egy 30 éves nő, és mint az éretlen 13 éves kis r*bik!!!

na ez a véleményem a 13 éves csajszik vs 14 éves lányok kérdésről.

(kedves kérdező meg nyugodtan pontozzon le a válaszom második fele miatt-.-)

15L

2011. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!