Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-14 éves lány 17-18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lány 17-18 éves fiúval. Mit adhat ez a "kislány" a "felnőtt" fiúnak?

Figyelt kérdés
sztem nem lenne gáz maga a korkülönbség, de így, hogy a csaj még elég fiatal... :S
2009. okt. 24. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy mit akar az egyik a másik a másiktól. Egyébént szinte mindent meg tud adni.
2009. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17-18 évesen egy fiú még igen messze van a felnőtt férfitól, ez inkább a 22-23 éves korosztálynál kezdődik. a 17 éves sráchoz agyilag pont illik egy 14 éves lány.
2009. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Jó jegyeket visz haza a suliból. xd Kérdésből nézve te vagy a srác. Ha akkora r.banc a csaj, mint amihez nekem volt szerencsém pont ilyen életkori felállásban, akkor úgyis félre fog kefélni, ha meg normális, akkor mit adhatna? Tapasztalatlan, fél a szextől, apja meg agyonver ha megrontod.

19/F

2009. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy mit adhat? pár év fegyházbüntetést megrontásért
2009. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem, én lány vagyok és azt nem értem, hogy hogy tud a "barátom" megcsalni 1 ennyi idős csajjal :S :S és igen, ez a csaj ribanc.
2009. okt. 24. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
jó dolog a fiatal pina
2009. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jó kérdés, ezt 18 éves lányként magam sem értem, hogy miért egy 14 éves pl, miért nem én, ha korombelivel kezdek. hogy miért van egy buliban egy középiskolában elsőssel együtt, mikor előtte egy végzőssel volt... mit tudnak ők?! :S talán az,h ogy még naivabbak és a fiúnak sem kell annyit nyújtania, mint egy idősebbnek
2009. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A fiatalabb lány kezelhetőbb, taníthatóbb, tanulékonyabb, jobban figyeli hogy mit akarsz, ragaszkodóbb. Minden újba könnyebben belemegy. Ez már elég ok ahhoz hogy jól megcsapkodja a barátod a pisilőjét meg a kakilóját ;-D.
2009. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hm figyelj a pasik 50%-a 18 éves korban azt mondja nincs nekik párjuk mert a 17 éves csajok 23-15 éves pasikkal akarnak nagynak mutatkozni a másik fele meg azért van elkeseredve mert nem bízik a barátnőjében eléggé vagy már többször érte csalódás és ahogy gondolkodom egy 14 éves csaj ált. nem basz át hanem számít neki valamit a hűség

hja bocs túlzás volt az 50%-ék ink 49 és ak a maradéknak nincs ilyennel problémája

remélem érted mit akartam ezzel írni mert nem tudom jól fogalmaztam e

2009. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
am az 25 akart lenni
2009. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!