Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A herezacskómban van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A herezacskómban van valami ami olyan mintha feltekeredett erek vagy valamilyen vezetékek lennének? Ez mi lehet? Ez lehet valami féle probléma? Van-e valakinek ilyen? 20/F

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, hát a spermiumokkal bizony nem az a helyzet, hogy addig isznak, amíg a farkadba nem teleportálnak. Valamilyen létező úton oda kell jutniuk.
2011. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen! erre gondoltam de ez olyan mint egy nagy gombojag :D
2011. máj. 3. 17:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Bal zacsiban van ez nem?

Vastag kitapintható vezeték féle, és ien dudor a herén

Erre gondolsz?

2011. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen
2011. máj. 3. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Visszér tgulat lehet :S

Félő h nekem is ez van, de sose erőltettem magamat így nemtudom mi ez valójában

2011. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és lehet ebből valamilyen probléma?
2011. máj. 3. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellékheréről beszéltek.....
2011. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Trollololo válasza:
ezt akartam írni...
2011. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de ez nincs állandó jellegel ott csak néha figyelhető meg
2011. máj. 3. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ha érzed hogy fáj(húzó feszítő érzés olyan mintha lefelé húznák a lábad a combod tövétől)

Akk érdemes megműttetni, mert megölheti a herét is mert a kitágult érhálózatok miatt nem jut elég vér a herébe


Ha simulós boxert hordasz a berendezésed legyen felfelé a hasad irányában, így is elkerülhető a rossz vérkeringés a herékben


Ennyit tudok

2011. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!