Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok miért várják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért várják el, hogy a pasi izmos legyen? Hogy állandóan súlyzózzon, hogy aztán 30 évesen fájjon minden ízülete?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem várják el. Az egészséges, mérsékelt sporttól meg nem kell, hogy fájjanak az ízületeid.
2011. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor fog fájni minden ízületed ha bénán csinálod.
2011. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem várom el. Hülyeség! Nem is ismerek olyat,aki ezt elvárja.
2011. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
196cm és 65kg vagyok, sokan mondták hogy szedjek fel izmot mert így nem fogok kelleni senkinek.
2011. máj. 3. 17:47
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
196 cm-hez 65 kg tényleg meglehetősen kevés. A nők szeretik biztonságban érezni magukat a férfi mellett. Az meg 65 kg-vel elég nehéz. :)
2011. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem várja el minden nő, mert van akinek nem jön be. Én sem szeretem az agyongyúrt pasikat.

De ha jól csinálja egészséges és nem fáj semmije se most se később...

De egy kérdés ha már általánosítottál: A pasik miért várják el a nőktől hogy nagy,tökéletes melleik legyenek? Ha 30évesen agyon lesznek plasztikázva és majd egyszer szétesnek?

2011. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt várják el, hogy izmos legyen, hanem azt, hogy ne legyen 2 dimenziós!


Fel kellene szedned pár kilót. (szerintem, bár ha így is jól érzed magad)

2011. máj. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

A pasik vajon miért várják el, hogy a csaj tökéletesen vékony és formás legyen, a frizurája könnyű, dús és divatos és mindig sminkeljen?

Nem tudom, ki várja el tőled a súlyzózást, de nem ez a jellemző. Általában a csajoknak kell parázni az alakjuk miatt, miközben a pasik sörhassal terpeszkednek három napig ugyanabban a zokniban.

2011. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem súlyzózni kell ahhoz, hogy ne 65 kilos legyél. Biciklizhetsz, focizhatsz, küzdősportolhatsz, úszhatsz, kajakozhatsz, satöbbizhetsz. Kicsit gyér-e a fantáziád?
2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A csajok nem általában várják el, de te nyilván nagyon éhezőnek nézhetsz ki...és azért mondják h izmot szedj magadra mert ha ez a testalkatod, akkor a háj nem megoldás- meg gondolom nem is vagy hízékony...ismerek egy hasonló paraméterű embert, és van barátnője, szal sztem nincs minden veszve ha nem akarsz súlyzózni...
2011. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!