Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy azt álomdom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy azt álomdom hogy a barátom megcsal? Vagy mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor vagyok így... És egyre jobban gyanakszok rá... Rohadt szar.
2011. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na azért legtöbb állom nem ilyen egyértelmű, hogy azt álmodtam átvoltozok egy óriás pókká akkor átfogok változni. Inkább olyasmi hogy azt akarod mondani hogy piros ház, de ahelyett hogy mondanád, rámutatsz egy piros festékre meg egy házra.


Szóval sok mindent jelenthet, akár hogy te akarod megcsalni vagy hogy szomorú vagy valami miatt stb.

2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom szereted a barátod. és ettől félsz úgymond a legjobban h megcsal. ez olyan mint egy rémálom (még h ha nem is érzed azt a félelmet). mondjuk félsz a pókoktól. és miről álmodsz? hát a pókokról. pedig utálod őket.

ezzel nem feltétlenül a jövőt látod. az álmok emlékekből és érzelmekből állnak. nem pedig a jövőből.

2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel nem feltétlenül a jövőt látod. az álmok emlékekből és érzelmekből állnak. nem pedig a jövőből.


Na utolsó is jót mondott. Szóval hogy álmok érzelmekből, meg emlékekből állnak ergo, nem tudsz mást álmodni mint ami raktáron van.


Agyad csak abból tud valamit alkotni. Most szomorú vagy, akkor azt úgy agya tudomásodra hogy valami rosszat álmodsz, pl amit most. Minél élénkebb a fantáziád annál cifrábbakat álmodsz.

2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam a volt pasimról,h egy szőke csajjal csal meg és másnap reggel elbukott,h egy szőke csajjal smsezget meg ilyenek..
2011. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!