Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarat erőt hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarat erőt hogyan kell kiépíteni?

Figyelt kérdés

arra gondolok hogyan fejleszthetném ezt a tulajdonságom,gondolok itt az iskolára,munkára,sportra és természetesen az emberi kapcsolatokra!mivel lehetne fejleszteni?bármiféle tanácsot elfogadok!:)


L/18


2011. máj. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a sport az alapja és az összeszedett céltudatos gondolkodás. ezen kívül még érdemes lenne sokat olvasni.
2011. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akarat erőt csak akarattal lehet fejleszteni:) Pl. legjobb tanuló akarsz lenni.
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért is azt csinálod amire gondolsz, nem hagyod magad. Pl órán zenéthalgatsz s alszol egyszerűen felülsz rendesen a székre kiveszed a zenét, és figyelsz. Én is most akarom legyőzni magam:P Nem könnyű, de alőbb magunkat kell legyőzzük, hogy mást legyőzhessünk.
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy lehet fejleszteni, ha már teljesen ki vagy készülve, fullra a padlón vagy és már úgy érzed nem tudsz kiállni többet, felkelsz és mész tovább és soha nem adod fel, mindig csak előre mész.sportban ha például futó vagy és lefutottál 40 km-t és már dögfáradt vagy, de még le kell futnod 2 km-t, azt nem a fizikumodból fogod lefutni, az akaraterőddel teljesíted a távot.ilyennel lehet igazán fejlődni
2011. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megint én: javaslom nézd meg a férfibecsület című filmet, ott azthiszem egyertelmű képet kapsz arról hogy mi is az akaraterő valójában
2011. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!