Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiépíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiépíteni egy egészséges önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam,pedig tudom magamról,hogy nem vagyok egy nagy csúnya lány,de akkor sincs.Viszonylag sok pasi megnéz,főleg ha kiöltözöm,néhányan már a tudtomra is adták a tetszésüket,ha elmegyek bulizni,biztos,hogy van 1-2 olyan pasi aki odajön hozzám,vagy csak szemezünk.Járok társaságba is,bulizom,vannak barátaim,de mégis egyszerűen nincs önbizalmam.Ha valaki megnéz,első gondolatom,hogy biztos azért nézett,mert milyen ronda vagyok,meg a szokásos dolgok,amik az önbizalomhiánnyal együtt járnak.Pasik terén se vagyok szerencsés pont emiatt,meg aki nekem tetszik,neki én nem tetszem,vagy csak nem vesz észre,vagy nem tudom,de nagyon el vagyok kenődve emiatt.Ha talán ő neki tetszenék,lehet hogy nőne az önbizalmam,de így...

17/L


2011. máj. 30. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.. :)

nemtudok mit tanácsolni bocsi, mert velem is ez a helyzet.. de énis kiváncsi vagyok a késöbbi válaszolok véleményére. :)

15L

2011. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez egy egészséges önbizalom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


amúgy meg megszokás, tettek kérdése.

2011. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet kiépíteni egy egészséges önbizalmat?"


malterral és téglával

2011. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paránytrilla ***** válasza:
Tudatosan! Ne mástól várd, hogy építse! Törődj magaddal, figyelj oda az étkezésre, sportolj, és próbáld észrevenni a jó tulajdonságaidat. Ugyanakkor ne gondolkozz állandóan önmagadról.
2011. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!