Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a mai fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek a mai fiúk udvarolni, vadászni lányra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy sajnos a legtöbb mai fiú képtelen erre, kérdésem hogy ennek mi az oka?
2011. máj. 3. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

képesek. de csak akkor ha érzik, hogy van esélyük. nyilván ha folyton elhajt a lány vagy semmibe vesz akkor egy idő után én is leszrom..

21/f

2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azért mert közbe a lányok úgyis félrekacsingatnak az ilyen meleg vasalthajúakra akik nem is fiúk már-már. Minek erőlködni? Ha azok csak kivasalják hajukat és ők a nagy szívtiprók. 0% izommal és ésszel.
2011. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre pihekönnyű válaszolni. Azért, mert vagy megkapnak mindent és azért nem kell udvarolniuk vagy pedig esélyük sincs, tehát felesleges udvarolniuk, úgysem érnek el vele semmit.
2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én elmegyek hozzád szerelmes verssel udvarolni, ha tetszel, ezt komolyan mondom, de ha elröhögöd magad közben, akkor hozzád vágom.


Nem érdemlitek meg. Túl fiússá váltatok. Nem leszek kedves egy olyan lányhoz, akiről tudom, hogy nagypofájú, iszik és bunkó. Ez már-már olyan, mintha egy fiúnak udvarolnék. Egy lányban a szelídséget, szerénységet, a visszafogottságot keresem. Hogy meg kelljen védenem. Tedd fel magadnak a kérdést: téged meg kell védeni? Miért gáz az manapság egy lánynak, ha igen? Ha azt várod, hogy udvaroljanak neked, légy nyílt az udvarlásra. Sok csaj erre húzza a száját. Akkor meg minek? Hülyét én se csinálok magamból...

2011. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy az első része a válaszomnak úgy néz ki, mintha konkrétan neked írnám. Szóval az a lényeg, hogy én tényleg az a típus vagyok, aki képes verseket írni. De egyszerűen azt látom, hogy ma már ez nem jön be a lányoknak.
2011. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem a mai (tini) vagy fiatal felnőtt lányok k.rvára nem érdemlik meg. Már bocs!
2011. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyesmihez én nem értek.
2011. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na azért ne általánosítsatok. én igenis bírnám a verseket, a rózsákat, a romantikázást, és sok lány ismerősöm is így van vele...

és tényleg van olyan fiú, aki elvárja hogy pár szó miatt már a lány az övé legyen... közbe meg kb. semmit se tett meg érte.

17/L

2011. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:15

Nagyon jól összefoglaltad a lényeged. Ha valaki komolyan udvarol nektek azt kiröhögitek, elkülditek a halál f.szára és a háta mögött pofáztok a barátnőitekkel, ráadásul az illetőt férfiatlannak és nyálasnak tartjátok és összeálltok az első tahóval, aki szembe jön veletek.

A lényeg tehát: k.rvára nem érdemlitek meg, hogy törjük magunkat. Majd ha megváltozik a hozzáállásotok, akkor a miénk is talán.

2011. máj. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok lány nem is hagyja, hogy a fiú udvaroljon neki és megküzdjön érte, mert a lány felkínálja magát!
2011. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!