Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik alakot választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alakot választanád?

Figyelt kérdés

A másodikon én leszek:


1. Ez tökéletes alak:

[link]

[link]

[link]


2. Nem tökéletes alak: (bocsi a feketéért) Ez a husisabb alak?

[link]

[link]

[link]

[link]


Melyik tetszik jobban? És miért?


2011. máj. 4. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont az tetszik, amelyikhez azt írtad, hogy nem tökéletes. Nekem ez a tökéletes!
2011. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A második egész jó, nem tudom mi a bajod vele.
2011. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy husisabb!Megvesztél?Tök vékony vagy!Ennyire önbizalomhiányos vagy,hogy már a második fehérneműs kérdés teszed fel és megmutatod magad?Nő vagyok és női szemmel sincs semmi probléma az alakoddal.Fogadd már végre el magad és ne akarj a Dukai Reginár ahasonlítani!Ő totál ki van retusálva,és a melle is meg van nagyobbítva vagy photoshoppal v szilikonnal!23N
2011. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
semmi gond az alakoddal és ezt nőként mondom.oldalról van egy pici-poci,és a lábadon is tudsz segiteni hogy formásabb legyen...de hogy husis????????:)
2011. máj. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első már visszataszító, nincs mit fogni rajta. Ezt nevezik tökéletesnek???
2011. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első tökéletest!
2011. máj. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,de válaszolok.

A 2 közül az elsőt választom,mert hiába vékony,szerintem nőiesebb,és szebb az alakja mint neked.Te egyáltalán nem vagy husis,sőt a lábaid még vékonyak is,a hasad pedig olyan furi.Ha elkezded rendszeresen sportolni,meg gyúrsz lábra,hasra,sokkal szebb lesz.

Számomra a tökéletes alak:

[link]

[link]

2011. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első az modell alkat, a tökéletes. A második az ÉLET, a természetes.

Én a másodikat választanám. Jó alakod van. Nem husi, hanem nem sovány.


23/F

2011. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a vékony lányokat szeretem, de veled sem lenne bajom, mert nem vagy kövér. Ha sokat mozognánk, akkor még meg is izmosodnál kicsit :) Nincs gond.
2011. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát én mondjuk inkább az elsőhöz közelítek.

semmi bajom a "husisabb" lányokkal, de nekem kivételesen a te alakod nem tetszik, de ez az én véleményem.

2011. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!