Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon lejárattam magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lejárattam magamat?

Figyelt kérdés

Az egyik lány osztálytársammal sétáltunk az udvaron, szembe jött velünk az a srác, aki tetszik nekem, és a "kedves" osztálytársam valamilyen meggondolásból fogta magát, és neki lökött a srácnak, vagyis ezt akarta, csak éppen hogy meg tudtam magam tartani, hogy ne menjek neki.

Aztán hirtelen felindulásból rákiabáltam az osztálytársamra, hogy "mocskos, szemétláda". Utána hátra pillantottam, és láttam, hogy a srác is hátra nézett.

Nem is értem miért tettem ezt, mert nem igazán szoktam ilyesmiket mondani, főleg nem a kiszemelt fiú előtt.

Valószínűleg leányi-zavaromban mondhattam.

Nagyon lejárattam magamat?

Mit gondolhatott a srác?

14/L ha az számít a fiú 15 éves.


2011. máj. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna ennyire mérgesnek lenned, mert nekilökött a baràtnõd. Ez inkàbb modortalansàg és neveletlenség, mint lejàratàs.
2011. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a fiatalok! :)


Szerintem semmi gáz nincs.

Beszéld meg a barátnőddel a dolgot, hogy máskor ne csináljon ilyet (egyébként ez nagyon gyerekes viselkedés) és akkor te sem fogsz csúnyát mondani.


A srácot meg szerintem egyáltalán nem érdekli ez a kis incidens,főleg ha tetszel neki. Talán már el is felejtette.

2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igazad volt...ez a legdedósabb dolog a világon..lehet, hogy égő volt, de a brátnőd megérdemelte. ezért ne fájjon a fejed
2011. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ismerős xD velem is pont ez volt..:D de én nem tudtam magam megfékezni neki is estem..aztán leszidtam a bnőmet, hogy ezt mér kellett..valszeg meghalhatta a kiszemelt is xD beszéld meg vele ha zavar h ne csináljon többet ilyet

14 /L

2011. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 16 éves fiú vagyok (áprilisban lettem 16) és nekem kifejezetten tetszik ha egy jány nem mindig jómodorú és olykor durva...na persze nem az,hogy agyba főbe ver valakit....de lehet hogy a fiú azért fordult hátra h ,,hmmm ki ez a harcias amazon" vagy nem tudom :D de a lényeg hogy nem égetted be magad csöppet sem (ez az ÉN nézőpontom.)
2011. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nos, elég gyerekesek vagytok mindketten, már bocsi.. én is 14 vagyok, lány, de sem a barátnőim, sem én nem csinálunk ilyeneket.

szerintem nem járattad le magad. és különben is, ha tetszel egy fiúnak, nem számít, hogy néha mérges vagy egy kicsit. ez normális:)

hogy mit gondolhatott a srác? nos, nem vagyok gondolatolvasó, szóval nem igazán vagyok biztos benne, de ha mosolyogva nézett utánad, akkor tetszett neki, hogy odaszóltál, ha pedig olyan furcsa vigyor volt a képén, akkor biztos, hogy szerinte nem vagy normális (de lehet, hogy éppen ezzel akarja leplezni, hogy tetszel neki)

2011. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!