Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem magamat, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyan nyan kérdése:

Úgy érzem magamat, mint egy bugyi. Normális ez 14 évesen? Mert én már kezdem unni saját magam.

Figyelt kérdés
semmi akaraterőm,kitartásom,de ez már nagyon b.ssza a csőröm, valami nincs ami segítene ezen?xD ez most nem az előző kérdésemhez jön,mert ez csak az egyik problémám,ez a másik: már elegem van,hogy mindenki kihasználja az érzéseimet,erre a bugyi a legjobb hasonlat! használnak,majd kimosnak és megint csak használnak....... már olyan feleslegesnek érzem magam,hogy csak na! szerintem már nagyon kéne valaki aki ölelgetne meg minden(nem anyukámra gondolok..),lehetne is,de egyik se kell!! nem szeretek másokat megbántani tehát mindig ott vagyok bárkinek,ha kellek. de mikor nekem kéne valaki, akkor alig vannak,csak tényleg azok akikre mindig számíthatok. már kezd elegem lenni,hogy mindig segítek másokon és sosem kapom vissza azt amit egykor adtam! páran azt mondják,hogy szeretethiányom van és,hogy kéne valaki nekem(mint ahogy az előbb is mondtam),de egyszerűen nem tudom kinek a szeretet-e kéne!!!?? a bugyi mellett egy labirintusnak is érzem magam,pff. már nagyon unom ezt az egészet. és néha úgy lennék bunkó sok mindenkivel csak az a baj,hogy,ha nem hozzák ki belőlem nem tudok bunkó lenni! jól esik mikor valaki meghallgat,de ha nem tud semmit mondani akkor már megint ugyanott tartok! és ez a bunkózásos dolog nekem nem megy 1-ről 2-re,ez a baj... meg még ez,hogy egyszer van önbizalmam máskor meg már megint bugyi xD komolyan mondom nem tudok magamon eligazodni...
2011. aug. 24. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen elkelne valaki és ha írsz privát üzit nekem elmondhatod mi a baj :) bővebben hátha jobban fogod magad érezni :)
2011. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írtam vissza az em@il címeden tudod meg nézni :)
2011. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben,még nem kaptam meg,de majd csak xD
2011. aug. 24. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval te egy labirintusban tévelygő "bugyi" vagy :D

De ez elég bonyolult ezt nem mindenki érti ám meg :D


A használnak alatt azt érted, hogy megdugnak? vagy csak megcsókolnak? vagy csak kihasználnak lányok/fiúk egyaránt?


Elég sz@r társaságod lehet ha nem kapod vissza a segítséget!

Különben ajánlanám Brian Tracy Phoenix Szemináriumát töltsd le hallgasd meg, nekem segített hogy happy legyek az életben. Bár még mindig megvan a szeretethiány de küzdök ellene én is!

F17

2011. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a használnak alatt nem a dugást értettem,hanem bármi olyat amiben tudok segíteni,akár elkísérem valahova avgy bármi utána meg le se szarnak...
2011. aug. 24. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:

pfff te szegény, haverjaim nekem segítenek stb. jófejek:P Csak annak segíts akit kedvelsz, és viszonoznia kell a dolgokat, bár 14 évesen emlékszem 8.ba egy halom lóge*i-vel egyenértékű osztálytársam volt, meg most is van pár ilyen de azok nem olyan vészesek...


De ez a "Úgy érzem magamat, mint egy bugyi. Normális ez 14 évesen? " XDDDDDDDD Még mindig vigyorgok tőled xD Mint egy bugyi :D (tom hasonlat, de akkor is nagy :D)

előző F17

2011. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a legjobban egy bugyihoz tudtam magam hasonlítani..:D de most már tényleg az lesz,hogy leszarom az összeset nagy ívbe aki nem "érdeklődik" irántam,hogy élek-e vagy halok-e.
2011. aug. 24. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a "bugyi" nagyon tetszett, még soha nem hallottam, hogy valaki ehhez hasonlítaná magát :D

Amúgy mióta kiírtad a kérdést, már történt valami?

14l

2012. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!