Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég átlagos lánynak mondhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég átlagos lánynak mondhatom magamat. Viszonylag jól nézek ki alakra, ha bulizni megyek, minden akadna fiúm ha akarnám. /? /

Figyelt kérdés
most összejöttem egy sráccal, aki viszont nem éppen helyes, de én nagyon jól érzem vele magamat, nagyon kedves velem és mindig ilyen fiúról álmodoztam. Barátnőim viszont kivannak akadva, h h jöhettem vele össze...most akkor mit csináljak??
2011. aug. 25. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jól érzed magad ?

ha igen akkor hagyd a barátnőidet hagy irigykedjenek mikor megtudják milyen jófej is a pasid

2011. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2011. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Maradj együtt a barátoddal. A pasid még kikupálódhat, de a barátnőid már nem fognak :D


Egy helyes 22 -es F

2011. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzál senkivel, ha neked bejön akkor járj vele.
2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elmúltál 14 éves?

Hagyd ott még az elején a fiút..Nem szereted te ha ilyet kérdezel.Ha szeretnéd a barátnőid közül vagy 2-nek a fogát ki kellene rugdosnod..


18F

2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem is barátnők...

Ha boldog vagy, CSAK ez számít!

2011. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
undorító patkány barátnőid vannak. ha te boldog vagy vele akkor maradjatok is együtt. mért hallgatnál ilyenkor a barátnőidre? féltékenyek?
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A te érzéseid számítanak, vagy a barátnőidé?
2011. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a barátnöid irigyek,mint atom!!!! és a csávó meg majd kikupálodik egyszer,és taram..:D

p.s. én is igy jártam..:D

19F

2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12:00 Csak ismételni tudom!

-SZÁNALMAS VAGY ) Te olyan szép lehetsz h széfben kéne tartani! :)

2011. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!