Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra nem furcsa, kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra nem furcsa, kissé vicces, ha megláttok egy olyan párt, ahol a lány 10-15cm-vel magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
Őszintén, mikor megláttok egy ilyen párt, mire gondoltok elsőre?
2009. dec. 24. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi vicces vagy furcsa nincs benne. Vannak ilyenek, nem szoktam gondolkodni rajtuk. Engem sem zavarna ha 10 centivel alacsonyabb lenne a pasim. Nem magasság alapján választok pasit, mint sokan mások.
2009. dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit fura, de csak azért, mert nem ez a megszokott. De semmi kvietnivaló nincs benne. A szerelem nincs magassághoz kötve.
2009. dec. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy butaság, de van egy ilyen srác, akivel tetszünk egymásnak, de sokan ellene lennének a kapcsolatunknak és félek, hogy gúnyolódnának rajtunk az ismerőseink, hogy magasabb vagyok nála és kinevetnének. Tudom, hogy a szerelemben nem ez számít, de engem nagyon zavarna. :S Persze ha mindenki más is elfogadna így minket, semmi baj nem lenne.
2009. dec. 24. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik,hogy nem vagy még felnőve az igaz szerelemre. Amíg mások véleménye érdekel...

Így ne menj bele ha zavarna ,mert csak mind kettőtöknek rosszabb lesz.

2009. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én úgy veszem észre, hogy az emberek többsége röhejes dologként kezeli ezt, ha látnak egy ilyen párt az utcán. :(
2009. dec. 24. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vicces!! Boldogok és csakis ez a legfontosab!!! Nem számít ki mekkora az igaz szerelemben.
2009. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért elmosolyodok rajta magamban, de gáznak egyáltalán nem tartom. Csak olyan aranyos látvány. De ez semmiképpen ne tartson vissza
2009. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnézik az emberek persze, mert ritka, de szerintem semmi baj nincs ezzel, attól hogy a lány magasabb még szerethetik egymást, nehogy már 10-15 centi magasság számítson.
2009. dec. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is magasabb vagyok a barátomnál kb. 5-10 centivel, az utcán néha furán néznek, de nem érdekel, mert mint már előttem írták, a szerelem nem a magasságtól függ. És lehet hogy a srác még nőni is fog (nem tudom hány éves).
2010. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!