Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor beszélünk tanár-diá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor beszélünk tanár-diák viszonyról, ha a tanár tanítja?

Figyelt kérdés

Vagy az is annak számít, ha egy suliba "járnak"?

Lehetőleg normális válaszokat!


2011. máj. 4. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tanítja, és a diák is nagykorú, akkor semmi kivetni valót nem találok a dologban.
2011. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha szerelmi viszonyról van szó, akkor az egy iskola is annak számít. Volt már ilyen etikai ügy. Sajnos.


26/tanár

2011. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kingaa1 ***** válasza:
nálunk is volt ilyen ügy... de nem lett belőle baj... vagy legalábbis nem tudok róla hogy lett volna...
2011. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak, ha tanítja.
2011. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogilag csak ha tanítja, de sztem az iskolák saját maguk szabályozzák h akkor se lehessen ha nem tanítja...pl. kirúgják a tanárt
2011. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 4. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de miért lenne etikai ügy abból, ha valami kialakul egy tanár és egy diák között? nálunk nem egy ilyen volt már, de elvoltak hosszú időn keresztül, aztán volt aki tudta, volt aki nem, de lényeg, hogy senkinek nem szúrta a szemét (egy 17 éves srácot szedett fel egy 26 éves tanárnéni, és ráadásul tanította is)


Szerintetek ez olyan hatalmas probléma? Én nem gondolom annak, de valaki egyszer megmutathatná már azt a híres etikai kódexet is, amelyre oly sokszor hivatkoznak, csak én még sosem láttam ezt leírva.

2011. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!