Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák - kölcsönös szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák - kölcsönös szerelem, de még 3 év. Ki fog tartani szerintetek? Kiknek sikerült már?

Figyelt kérdés

Mindketten szeretjük egymást, bár még egymásnak erről nem beszéltünk, mert nem meri egyikünk se felhozni a témát. Én 3 év múlva végzek. Én 16L ő 26 F


Szerintetek ki fog tartani a szerelem?

Akinek volt már hasonló leírná hogy hogyan történt?


2011. jún. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ki fog tartani, mivel te tuti nem fogod elfelejteni, ő meg nem is szerelmes beléd...
2011. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ő lett először belém, én csak 2 hónap múlva kezdtem érezni valami


biztos az. 10000000000000% hidd el

2011. jún. 14. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ennek nincsen perspektívája. Ebben a korban 10 év rengeteg (ő egy felnőtt ffi, független, szabad, maga dönt a sorsáról, te még gondolom otthon laksz, szüleidtől függsz, stb)

Egy idő után az is nagyon zavaró, hogy egészen más élethelyzetben vagytok. Neked a suli az elsődleges, majd később a vizsgák, neki egészen más gondjai lesznek...

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem el
2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mindketten szeretjük egymást, bár még egymásnak erről nem beszéltünk"

Ezt most komolyan gondolod? Miért vagy ebben ilyen biztos?

3 év túl sok, főleg úgy, hogy nem tudhatod biztosan, hogy szeret-e, csak feltételezel valamit...

2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

21:34

Ott a pont, sokszor merengek az ilyenen, nem ritka, hogy fiatal lányoknak csapják a szelet a felnőttek, szerintem egy értelmű, hogy valami abberációja lehet az illetőnek, hogy nem a saját korához illő párt keres.

2011. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hm. nézzétek. ezt ő sem akarta, biztos nem szándékosan csinálta. Sokat beszélgettünk, lógtunk együtt, közös érdeklődési körrel. Nem tehetett róla, megtörtént. Én elöszőr nagyon megijedtem, amikor biztossá vált, hogy udvarol no meg kivételezik velem, de minnél többet voltam vele együtt, az utóbbi időben már kettesben beszélgetünk, én is kezdtem érezni, hogy szeretem.
2011. jún. 14. 21:41
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Kurvinca
2011. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne láss bele többet mint ami van. Egyáltalán nem venném biztosra hogy szeret, és ne játsszál ilyen dolgokkal mert nagyon csúnyán megütheted a bokád, de a tanárod még inkább.
2011. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!