Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a péniszemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Infót Kérek kérdése:

Mitől van az hogy a péniszemen lehúzom a bőrt. és kicsit fáj. Mert több filmben láttam hogy a bör le van huzva . Ugye bár lehet hogy rosszat kérdezek de ha lehuzom a bört van az a zsine ami megakadályoza és amiatt nem megy lejjeb a ez természetes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ melyik kaszthoz tartozol. Ha a zsidókhoz, akkor bizony gondok vannak, de ha ember vagy akkor normális.
2011. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te annyira rettentően értelmes vagy,hogy az már szinte félelmetes.
2011. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nem természetes. Ha jól hallottam nem hülyeséget akarok írni, akkor a kisbabáknak is rendszeresen hátra kell az anyjuknak húzni rajta a bőrt hogy később ez ne okozzon fájdalmat közösülésnél együttléteknél.Elvileg így nyúlítják a bőrt rajta(?) Nem vagyok biztos benne de nekem ezt egy két gyerekes anyuka mondta és mind a két fia felnőtt már.
2011. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadySuzanne válasza:
az attól függ, menyire nem megy lejjebb, amugy a filmekben a színészek körül vannak metélve (ez a zsidó kultúrára a legjellemzőbb de tőlünk nyugatabra is teljesen természetes); megkérdezhetem, hogy volt-e már sexuális kapcsolatod? és hogy fájt-e az eggyütlét?
2011. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
LadySuzanne igen voltam és nem fályt mivel a nő nemiszerv belselye nyákás,csúszós és szerintem ezért
2011. máj. 4. 20:07
 6/6 LadySuzanne válasza:
... az jó, azért kérdeztem, mert ha egy férfinek fáj mikor szeretkezik vagy le akarja huznia bőröcskét a pénisze tetejéről, esetleg fittymaszűkülete lehet (ezért huzogatják a kisfiús anyukák a kisfiaik fütyiét, hogy ezet elkerüljék) de ha neked nem fájt, valószínű nem erről van szó... akkor sajnos nincs ötletem miért lehet
2011. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!