Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi az ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi az ami számotokra vonzó egy lányban, nőben?

Figyelt kérdés

Most konkrétan nem olyanokra gondolok hogy nagy cici,kerek fenék...stb.persze ezeket is leírhatjátok,hanem amik ilyen apróságok,és amikre nem is gondolnának a nők,hogy ez tetszik a férfiaknak.Részletesen is írhattok,minnél többet!

A korotokat biggyesszétek oda a komment végére.Köszi!:)


2011. máj. 4. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeresse a focit. 17
2011. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzása.
2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első megvan.A másodikról nem tudok nyilatkozni:)


De írhattok olyanokat is pl.hogy szép,kecses váll,finom xy illat,enyhén hullámos haj...stb.Ezek csak példák.De akár belső tulajdonságokat is.

2011. máj. 4. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Korántsem az számít, hogy mekkora, milyen formájú, hány kiló, milyen magas, stb... Ezek véleményem szerint inkább a tizen-huszonéves fiúknak számítanak jobban.

Elsősorban a kisugárzása, tud-e mosolyogni... pontosítok... őszintén mosolyogni. No meg az, hogy megvan-e a közös hullámhossz. Hogy szavak nélkül is értjük-e egymást. Vannak olyan nők, lányok, akikkel egyszerűen szavakkal sem értjük egymást. És vannak olyanok, akikkel egy pillantás is sokszor elég. Na, nekik tudok nehezen ellenállni.

34 F

2011. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a mosolya..a tekintete..hogy áttudja e hatolnia llkét a tekintetével valakinek..a határozottsága...stb..
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Leon24 válasza:
lényegébe minden ember különböző ,ezért különböző álláspontok vannak , én rohadtul felszínes vagyok ,először csakis a kinézetre figyelek fel ,van egy tipikus külső ami nagyon tetszik ,de ha a lány épp nem csak elmegy elöttem az utcán ,hanem esetleg valami házibuliba egy kicsit a nekem tetszőnél különböző külselyü lánnyal leállok beszélgetni és olyan a stílusa ,és legfőképp inteligens akkor a külsőség másodlagossá válik ...
2011. máj. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
MELL+PINA :D
2011. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a pinaszag izgat bizonyos jó nőkön meg a nagy segg
márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!