Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak, mennyire zavarna ez egy lányban? Taszítónak találnád? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ha jó körülmények között élnél, inkább nevezzük normálnak. Tanár anyuka stb....


Megismernél 30 évesen egy 22 éves lányt, akit kedvelnél, de a lányról kiderülne, hiába okos, kedves, aranyos, de nagyon-nagyon rossz körülmények között él.


Régi paraszt ház, fürdőszoba nincs benne, wc kint.


Viszont, ha nem mondta volna el, nem is tudnád, mert szép, ápolt, tiszta, és jól is néz ki.


Ti menekülőre fognátok? Szégyelnétek mások előtt, hogy ő a párotok? Vagy nem zavarna, mert a tisztaságával nincs baj és kedvelitek?


Véleményt és kort is írjatok kérlek!


2011. júl. 31. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen butus:) Ez semmit nem befolyásol.
2011. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%

Ha nincs fürdőszobája hogy lehet tiszta??

Én egyáltalán nem szégyelném ha ilyen lenne a párom..Engem nem érdekel más véleménye hogy mi a véleménye a páromról..Az a lényeg hogy nekem tetszik és szeretem akár milyen körülmények között is él.

2011. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

te hülye vagy menekülöreeeee????

figyelj ha 30 évesen ilyenekért irsz ide....akkor te 1 ááááámind1

2011. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy lehet tiszta?


Minden nap ugyanúgy megmossa magát. Ne egy retket képzeljetek már el. Nagyon is szép lány. Mindig finom illata van, hófehér gyönyörű bőre, nagyon igényes, csak sajnos az édesanyja egyedül nevelte a mamika házában, mert elvált az alkoholista szüleitől, így nehezen boldogulnak, nem tudnak fürdőt csináltatni, de rendes emberek nagyon.


Én is laktam már náluk. Megmosakodtam lavorban és kész, nem zavart egyáltalán, szeretek náluk lenni. Istenieket főznek stb.. :) :)


Csak tudom, sok buta ember van, aki képes emiatt lenézni másokat. Mondván a mai világban? De honnan szedjenek annyi pénzt? A lány még tanul.

2011. júl. 31. 22:17
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, és nagyon intelligens, az ország egyik legnevesebb egyetemén és szakán tanul. Senki nem gondolná róla, hogyan él.


Nagyon szégyelte előttem, sokáig hárított, hogy ne vigyem haza, ne látogassam meg, mert nem ér rá. Végül megértettem és már más a helyzet. De tudom, hogy őt zavarja, sok bunkó ember van, aki már szólt be neki, hogy miért nincs? Ez igényesség kérdése, hát sajnos nem, pénz kérdése, az meg nincs.

2011. júl. 31. 22:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Az egy fszkalap akinek ez taszító, semmit sem számítana!
2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De akkor a lány miért érezte úgy, hogy szégyelnie kell?


Miért nem merte nekem elmondani, csak nagyon nehezen?


Úgy mondta el, hogy lehet, most ezért nem fogsz már úgy kedvelni, de én egy szegény lány vagyok, és nem tudok még jelenleg ezen változtatni. Hűséges vagyok, nagyon tudnálak szeretni, és ha így is megfelelek neked, akkor így kell elfogadnod.


Valami ilyesmit mondott, de nagyon kedvesen és éreztem rajta, majd el süllyed.

2011. júl. 31. 22:38
 8/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így vélekedtek, mert nekem egy barátom, bár nem biztos, hogy annak neveznék ezek után, megkérdezte, hogy mire fogok jutni egy ilyen csóri lányal? Szerinte ő megragad majd ezen a szinten, nincs jövőnk.


Szerintem van, tanul, bár kicsit megkésve, mert dolgoznia kellett érettségi után, de igyekszik, és nagyon okos lány. Én látom a jövőnket, bár pár hónapja ismerjük egymást, de érzem ő kell nekem, kezdek szerelmes lenni.

2011. júl. 31. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:

1 ember mindig ember marad...

nemtől kortól,akármilyen hovatartozástól függően...

ezek amiket ide írtál nem okok,hanem kifogások...

ha valóban szereted leszarod,hogy ki mit mond...

2011. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szard le mások véleményét. Különben is milyen alapon ítélnek el valakit azért mert szegény körülmények között él?!
2011. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!