Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak/fiuk ti mit szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/fiuk ti mit szerettek a noben/lanyban?

Figyelt kérdés

A fiu tesommal szoktunk beszelgetni hulyulni. Egyszer viccbol megkerdeztem tole, mert allandoan felmeterenkent amikor setaltunk az utcan, es ha arra jott egy jo csaj egybol ijjaa az a segge..ijja ez...ijja az...mar egy kisse idegesitett -.-" S rakerdeztem simplan meregbol meg kivancsisagbol gunyosan hogy Jo jo tudom, hogy jo a segge, de van ezenkivul amit meg szeretsz rajta ami belso tulajdonsag, s ami kizarja mellek meretet?


Erre o

-Jah van

Mondom en

-Es mi?

-Az hogy foz mos takarit a gyerekeket neveli meg hogy jol nezzen ki.

Erre en nevettem egy nagyot, mondom de nagyon hulye vagy, aztan mondtam neki ez jo volt, de mostmar komolyan!


Erre o

-En komoly voltam.

Erre en veszekedtem vele es megkerdeztem tole 100-ra is a kerdest, de a valasz az volt, hogy maradjak mar, es ne idegesitsem, mert o csak ezt tudja mondani!

Aztan megkerdeztem a tobbi kozvetlen testverektol baratoktol nekik szinten ez volt a velemenyuk!!!


Ha ez igaz...a ferfiaknal gusztustalanabb allat nem is letezik a foldon! Ez annyira kiabrandito! Pusztan azert mert jol nezuk ki, meg csicskaskodunk nekik? Ez annyira...en nem is tudom...erre nem is talalok szavakat!!! Undorito dolog!


2011. jún. 11. 09:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Vilagositsatok fel ha nem igy van, s csak egy rakas vadbaromtol kerdeztem meg? Amugy akiktol megkerdeztem nagyon rendesek...de mostmar kezdek ketelkedni ebben...:@
2011. jún. 11. 09:25
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
a puncit szeretjük, a csaj az csak körítés!! :D
2011. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ha ez igaz...a ferfiaknal gusztustalanabb allat nem is letezik a foldon! "


Elmész te a fenébe, meg ne általánosíts.

2011. jún. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát jah...

Csatlakozom az elöttem szólóhoz!

Ne általánosíts!

Azt szeretjük benne, amit lehet!

Ha kedves, akkor azt, ha megértő, azt, ha okos, azt...

És egyéb!

2011. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azt szeretjük a nőkben, hogy főznek, mosnak és takarítanak ne keverd össze a házimunkát a szerelemmel.

Egy nőbe sok tulajdonsága alapján bele lehet szeretni (értsd gondolkodásmód, kisugárzás, küllem, stb...) És kérlek ne általánosíts senki sem egyforma igaz van aki a mellméret alapján választ párt magának de annak az embernek soha sem lesz boldog párkapcsolata.

18/F

2011. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így igaz!
2011. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan egyetértek a kettővel előttem szólóval.
2011. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a keson erkezo valaszert, de nem volt ra idom valaszolni!!! Nos hat en nem tudom ezek a valaszok nem voltak tul meggyozoek szamomra. Mindegyikbol azt szurtem le, hogy a kullem a lenyeg alapjaba veve. Lehet hogy en ezt rosszul latom...de ...en nem is tudom.

Most elmondom en, hogy eddig mit szerettem az ellenkezo nemben.

pl: viccesek a fiuk sokkal nagyobb igenyesebb humorerzekkel vannak megaldva mint a lanyok, ez teny.

Erosebbek, ez is igaz, marmint fizikalisan...a noknek ez is bejon..mivel testi adotsagaiknak megfeleloen sokkal jobban, furgebben tudnak mozogni ugyeskedni is mint pl a jatekokban, sportban vagy akarmiben. Volt hogy az utcan el akartunk futni mi csajok a kutya elol, es hat mire a fiuk siman atugortak/masztak a keritest, nekunk mar a nadragunkat cibalta a kutya...az en esetemben az volt a baj, hogy a mellemtol nem tudtam eleg nagyot ugrani ahhoz hogy atugorjam a kello magassagot. Ezert beszeltem testi adotsagokrol.

Egy fiunak nem kell azon szarozni, hogy meddig es hol maradjon ki sokaig , sokkal szabadabban elheti a mindennapjait mint egy lany! Ez is irigylesre melto az en szememben.

Szoval engem olyan dolgok vonzanak a fiukhoz, amik szamomra idezojelbe elerhetetlenek, amik nekem nincsenek meg, s veluk probalom azokat az elmenyeket, erzeseket atelni. Kb tomoren igy ennyi.

Meg mi csajok, legalabb is en, nem sajatitok a kullemnek nagy fontossagot. Azt se banom ha mackos a fiu, ha van rajta egy 10 kg felesleg, mert az olyan macis aranyos. Nem kell hogy kigyurt izomagy legyen valaki, leszarom hogy hogy nez ki. Nem az izmaval akarok leelni egy eletet, hanem maga a scraz jellemevel vele, ezt nem tudom maskepp kifejezni.

A LENYEG AZ HOGY OLVASTAM EN ITT pl ezt:


"Egy nőbe sok tulajdonsága alapján bele lehet szeretni (értsd gondolkodásmód, kisugárzás, küllem, stb..."


Kullem kidugarzas -.-" Megint kulso


a puncit szeretjük, a csaj az csak körítés Megint csak kulso -.-"


"Ha ez igaz...a ferfiaknal gusztustalanabb allat nem is letezik a foldon! "


Elmész te a fenébe, meg ne általánosíts


Ha nem vetted volna eszre odairtam hogy HA IGAZ -.-"

Akinek nem inge nem veszi magara


Eddig a 10:50-es volt az ami mar kezdett egy kicsit megnyugtatni:


Azt szeretjük benne, amit lehet!

Ha kedves, akkor azt, ha megértő, azt, ha okos, azt...

És egyéb!


Koszonom mindenkinek a valaszt!!! Az osszes hasznos volt, ezt komolyan mondom!!!

2011. jún. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!