Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal voltam, ujjazott engem, és elővette. Én mondtam neki, hogy "azt" még nem akarom. ( Szűz vagyok) El is fogadta, nem erőszakoskodott, de utána észrevettem hogy "olyan" lett a hüvelyem. Mármint talán csak a felszíne. Nem lehetek terhes ugye? Kérlek ne nevessetek ki, és ne bunkózzatok, tapasztalatlan vagyok, és nagyon félek!
2011. máj. 5. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne bunkózzunk?Megdolgoztál érte.Én voksolok a nem-re.22/F
2011. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Mikor van peteérésed?
2011. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A ciklusomnak kb 5 nappal előtte lett vége.

De az "olyant" én előváladéknak gondolom, nagyon kevés volt.

2011. máj. 5. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Biológia egyes.
2011. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És olyant is hallottam, hogy ahhoz, hogy terhes legyek, kell ahhoz egy "löket" is. Az pedig abszolút nem volt, csak kívülről éreztem, amit utána le is töröltem. Csak félek, hogy beljebb is ment.
2011. máj. 5. 11:50
 6/7 anonim válasza:
Biztosan nem vagy az. Ne idegeskedj
2011. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de azért ezzel vigyázzatok. Egyébként kíváncsi vagyok, mit értettél az alatt, hogy a ciklusodnak 5 nappal előtte lett vége. Nem a menstruációdra gondoltál? Mert a ciklus a menstruáció első napjától nagyjából 28 napig tart és a közepe környékén van a peteérés.
2011. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!