Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexuálisokkal szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisokkal szemben miért előítéletesek (esetenként gyűlölködőek) az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy még manapság is elítélik a melegeket. Miért van ez? Tényleg kíváncsi vagyok rá. Ja...én én hetero lány vagyok, mielőtt bárki megkérdezi ^^
2009. márc. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert rendellenes.Véleményem szerint nem betegség.Bár a homoszekuálisok általában azok,akik megbújnak a szobájukban,és ott dugdossák egymást, és nem mindenféle undorító féregnek kiöltözve vonulgatnak az utcán.Ezek miatt lesznek előítéletesek az emberek,többek között én is.(Lehet lepontozni,tudom,hogy ma már csak szeretni és védeni lehet a melegeket.)
2009. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
mert gusztustalan. az embert arra találták ki hogy a másik nemet dugja. de most komolyan: mi a jó abba ha egy csávó se...be kúr egy másikat? sz...ros lessz a farka, éces lessz stb. télleg undorító. és ugyanez vonatkozik a leszbikre is.
2009. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Amit nem ismernek az emberek arról nem tudnak normális véleményt formálni, vagy gyűlölik vagy pedig szeretik/elviselik.

De itt a saját példám: Amíg nem ismertem melegeket bennem is volt valami ellenérzés (nem gyűlölet), mert csak tévében láttam őket, és annak köze nincs a valósághoz. Aztán most már egy csomó meleg barátom van, kedvesek, aranyosak, nem tudok rosszat mondani rájuk, úgy jók ahogy vannak. Az meg hogy kivel mit csinálnak az ágyban magánügy.

2009. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem elvben semmi bajom a melegekkel,a gyakorlat azonban más.Én két meleg srácot ismertem és elfogadtam őket olyannak amilyenek mindaddig amíg ki nem akartak velem kezdeni. Nem értem,hogy ha én elfogadom,hogy ők melegek akkor ők miért nem fogadják el,hogy én hetero vagyok?

Azóta távol tartom magam tőlük.

2009. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sose volt semmi bajom, sem a melegekkel, se másfajta mássággal. Azért előítéletesek, mert az idióta társadalom, környezetük, szüleik, így lebontva közvetlen környezetükre akaratlanul is azt traktálták az emberekre, hogy "MÁS", és a "MÁS", az nem jó. Fene se tudja, hogy miért, de én valahogy éppen a "MÁS" szóra kapnám fel a fejem, főleg ebben a mai világban, ahol mindenki megy a másik ember feje/stílusa/viselkedése után. Díjazom az olyanokat, akik be merik vállalni, akár a melegséget, akár azt, ha furcsa stílusuk van (persze csak és kizárólag akkor, hogyha őszintén, szívből jön, nem pedig azért, mert ez látja, ezzel akarja felhívni mások figyelmét).
2009. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"..s nem mindenféle undorító féregnek kiöltözve vonulgatnak az utcán." Hát igen,sajnos egyet kell értsek,az ilyen primitiv magamutogató,disznónak öltözött emberke miatt előitéletesek az emberek (sokszor tévesen).Pont az ellenkezőjét érik el ezek a csökött agyú barmok,sajnos ezt nem lehet az homoszexualitásra kenni,simán undoritoak,attól függetlenül,hogy melegek vagy nem.
2009. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember tart attól, amit nem ismer, vagy ami szokatlan.
2009. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük úgy hogy akik tangában flangálnak azok nem melegek! Általában transzik ! És mivel elég sokan a szennymédiából "okulnak" ezért neki az jön le nekik, hogy milyen rossz emberek is a homoszexuálisok, pedig semmi személyes élménnyel nem rendelkeznek! Szerintem ha mindenkinek lenne legalább egy meleg barátja, szebb világban élnénk :)
2010. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!