Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne ötletetek ajándékra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ötletetek ajándékra?

Figyelt kérdés
A sztori ott kezdődik, hogy van egy srác aki nálam 6 évvel fiatalabb. Vonzódunk egymáshoz, de tudjuk hogy nem fog történni közöttünk semmi aminek legfőképpen a korkülönbség az oka. Minden naposak a flörtölések és az egymás piszkálása. Én általában a korával szoktam húzni, mivel vannak olyan országok ahol ő még nem nagykorú (nincs még 21 éves)Most lett egy kósza ötletem, hogy meglepném valamivel gyereknap alkalmából. Erre kellen ötlet. Valami vicces poénos, akár kétértelmű dolog jöhetne számításba. Akinek van ötlete segítene nekem? Köszönöm!
2011. máj. 6. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy vibrátort.Vagy szilvás buktát mert azt szeretem.
2011. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!