Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnatok par otletet ajandekra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luluko kérdése:

Adnatok par otletet ajandekra legyszives? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Tehat a baratnom most tolti a 16. szuletesnapjat es nincs otletem. Imadja nagyon a rozsaszint es mindenel jobban szereti a csokit
2011. ápr. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok ékszert kapni a páromtól. Gondolok itt akár csak egy bizsu fülbevalóra, amit 1-2ezer forintért megvehetsz. Ajánlom neked is ezt az ötletet, és mellé a kedvenc csokija. :) És egy szál virág, ha nagyon ki akarsz tenni magadért!

21/L

2011. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a rózsaszínt és a csokit is..:D De ennek ellenére ettől függetlenül szeretnék kapni valamilyen ajándékot.:) Mint pl.: közös képes puzzle kirakó, de vmi kreatív képpel vagy valamilyen ékszert.:) (ezt csak, akkor ajánlatos, ha ismeritek egymás izlését vagy egyezik vmilyen szinten)
2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vehetsz neki vmi csajos dolgot. Én szívesen kapnék vmi szép mappát, karkötőt, határidő naplót, bögrét (akár fényképeset), közös képekből naptárat, vagy egy sima naptárat, mobiltartót (abból soha nem elég), egy szép nyárias sálat, vmi vicces zoknit, vagy egy névreszóló törölközőt. Ha van vmi kedvenc márkája mint playboy vagy hello kitty akkor egy olyasmi kulcstartót. (nagyobb plázákban ez mind beszerezhető) egy bizsu nyakláncot (szintén plázákban pl jeans clubban nagyon jók vannak).

További öteletek: szép falióra, közös kép rólatok, vmi csokiválogatás (pl 3-4 finomabb csoki egy szép zacskóban vagy dobozban.

Szőrös füzet! :D Müllerben tök jók vannak! :)

Ennyi jutott eszembe. :)

2011. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JulesM111 ***** válasza:

Hmm, szerintem vegyél neki egy MOL-kutas karkötőt.

Átadás személyesen, csókok, szép szavak és szenvedély mellett. Úgyis lesz egy pisiszünek a nagy romantika alatt, ekkor fosd le a wc-jük falát, és lépj le, de hagyj egy mikrofonos kamerát a budiban, szeretnék én is röhögni a reakciókon :) Találkozunk az "elhagyott a barátnőm, mert leszartam a wc falát" kérdésednél :)

2011. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!