Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen a lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a lány, akinek fiatalabb a fiúja, hogyan "fiatalodjon" a sráchoz külsőleg? Tudom, hogy furcsa kérdés. =)

Figyelt kérdés
Nem sok, két év a különbség egyébként, és ez csak elvi kérdés, mert jelenleg nincsen barátom. De amúgy mit lehet tenni, hogy ne tűnjön föl a korkülönbség? Egyáltalán, lehet valamit tenni..? :)
2010. máj. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet mit tenni >.<
2010. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt barátom egyébként.. csak így utólag elgondolkodtam (már rég szakítottunk amúgy, fél éve).. és kívülről soha nem láttam magunkat :D Egy biztos, rajta nem látszott hogy fiatalabb, mert vagy 10 centivel magasabb nálam :D Engem meg stabilan 16-nak néznek az emberek, kivétel nélkül mindenki.:D

Egyébként 17 és 15, az én javamra persze.:)

2010. máj. 9. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
itt még azért a két év rettentő sok szerintem,25 fölött kevesebb 30 felett már szinte semmi a két év a lány javára.
2010. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell fiatalodni (főleg nem kell erőltetni).

Nálunk a lány javára volt majdnem 5 év - és nem volt vele semmi gond.

2010. máj. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésből azt hittem, hogy Vazul néni írta ki :)
2010. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nálunk sem tűnt fel. Ez tényleg elvi kérdés csak.

Amúgy igen áhh lebuktam.:( Én vagyok Vazul néni.:D:D

2010. máj. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!