Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki-e, hogy 14 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki-e, hogy 14 évesen nagyon kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Minden osztálytársamnak olyan nagy nekem meg olyan kicsi.
2011. máj. 7. 17:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"És ezt a fiúk nem tartják úgymond cikinek,hogy a barátnőjüknek kicsi a melle?"


Ez nem téma, ennyi idősen már attól boldogok ha barátnöjük van, nincs okod az agodalomra.

2011. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

a műtét rossz

a természetes szépség az igazi

2011. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat.
2011. máj. 7. 17:20
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Istenem! Amiről nem tehetsz, az soha nem ciki! Különben is még évekig nőhet a melled! Minden lány más időben fejlődik.
2011. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

"Én tűk alá aztán biztos nem fekszek.Rosszul leszek a tűktől."


1. Ez majd úgyis évek múlva esedékes, ha egyáltalán, úgyhogy nem kell előre ráparázni.


2. Szikével csinálják meg ollóval, nem tűvel. Különben meg alszol a műtét alatt, habár én altatás nélkül csináltattam meg.


3. Különben meg jobban jársz, ha legyőzöd a tűktől való félelmedet. Jobb az ilyen pszichés gyengeségeket leküzdeni.


4. Különben meg persze a te választásod, azt teszel, amit akarsz. Eldöntöd, hogy mi a rosszabb: a nagyobbítás vagy a kis mellek, és azt teszed majd, ami szerinted magadnak jobb. Semmi sem kötelező. :)

2011. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jaja semmi se kötelező.Amúgy a tűktől még rosszabb a szike meg az a kocsonyás valami amit abba tesznek.Fújjj és ha kilyukad,meg azt újra cseréltetni kell.
2011. máj. 7. 17:28
 18/23 anonim ***** válasza:

"Jaja semmi se kötelező.Amúgy a tűktől még rosszabb a szike meg az a kocsonyás valami amit abba tesznek.Fújjj és ha kilyukad,meg azt újra cseréltetni kell."



Jaj, te kis te... :)


Nem lukad ki, nincs minek kilukadni rajta, szilárd gél van benne, nem tud kifolyni, érted? :)

A mellimplantokat már rég nem kell cserélni, életed végéig kitartanak.


Egy kicsit én is féltem tőle, hogy milyen érzés lesz majd egy idegen dolog a testemben, de tévedtem, mert teljesen magaménak érzem, imádom az új melleimet, mindig csodálom magam a tükörben meg csöcsörészem magam. :)


Az a lényeg, hogy ne válassz túl nagy méretet, és természetes formája legyen, akkor nagyon jó tud lenni. Az enyém mindössze egy pici 220 köbcentis darab (AA-ból lettem B), izom fölé pakolva, nagyon elégedett vagyok vele.

2011. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Oksa,de nekem sztem nem hiszem,hogy lesz nem is akarok.
2011. máj. 7. 18:41
 20/23 anonim ***** válasza:

Jól van, kislány. :) Különben meg mire felnősz, lehet, hogy lesz már őssejtes mellnagyobbítás is, és akkor nem kell szilikon. Erősen folynak a kutatások ebbe az irányba is.


Puszi és addig is kitartás! :) Meg egy betétes melltartó. ;)

2011. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!