Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Körülbelül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Körülbelül egy éve volt (tavaly júliusban) fitymafékes műtétem

Figyelt kérdés
Azóta persze szeretkezünk a barátnőmmel, de októberben valami történt, kiszáradt a bőr a péniszemen és ha felhúztam akkor "megrepedt" és sebek lettek rajta. Kb.4 hétbe került mire elmúlt (addig kenegettem, stb. ) és pár hét múlva megint előjött, először arra gondoltam hogy az óvszer miatt, de aztán nem használtunk (fogamzásgátlóra váltott), de akkor is kiszáradt, utána megint elmúlt és most ismét előjött, de most nem száradt ki csak mikor felhúzom egy ponton a bőr kicsit viszket, és a fitymám tetején piros kiütések jelentek meg, a bőr pedig piros lett és szintén kiütéses egy kicsit, ahol a fitymafék elhelyezkedik. Mi lehet a gond?
2011. jún. 2. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gomba Canesten megoldja.
2011. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:

mondjuk megmutatnád egy urológusnak? ő meg fogja mondani hogy mi és mitől lehet. ezek szerint barátnődnek is megvan, valszeg neki is kéne valami kezelés...


már csak az a kérdés hogy honnan van, és kitől... mondjuk gombás fertőzést össze lehet szedni szinte bárhol, strandon közwc-ben, stb, de azért ezt érdemes lenne megmutatni valakinek aki ért is hozzá.


ha nem kezeltetitek mindketten magatokat akkor oda vissza alapon újra és újra előjöhet...

2011. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami fertőzés, amit adogattok oda-vissza, mindkettőtöket kezelni kell. Ha nem budapesti vagy, akkor bőrgyógyász, ha budapesti vagy, akkor ajánlom figyelmedbe:


DR. Lohinai György

1074 Budapest VII. Rottenbiller u. 6/a

[link]


Célzottan kezel, helyben kenetet vesz, és mikroszkópozza, majd arra ír fel általában nevetséges összegű, de annál hatásosabb gyógyszereket (ez az én esetem volt).

2011. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!