Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? :O Mi ez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? :O Mi ez? :D

Figyelt kérdés
Én már tiszta hülye vagyok én megörültem, megbolondultam. Ez hogy lehet hogy azt érzem szerelmes vagyok de nem tudom hogy kibe? Tiszta káosz van a fejembe is szívem terén is.. Nem tudom kibe vagyok szerelmes... jó mi?? És még szenvedek s szomorkodók is érte... hát én már tiszta bolond vagyok. Vagy nem tudom. Bár van egy két jelöltem vagyis volt vagy nem tudom s lehet azok közül szeretem valamelyiket... áhhh még ez is tiszta káosz amit most ide leírtam... ahhjjjj... :( Megőrjít a szerelem... :(
2011. máj. 8. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
szimplán csak szerelemre vágysz. nem x-re, vagy y-ra, hanem magára az érzésre. ez teljesen normális, én is szerelmes vagyok a "senkibe". :)
2011. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
ahjjj... kösd fel magad , s véget ér az összes szenvedés s végre boldog leszel :P apropó reménykedj h nem szakad le a kötél mert akkor a diliházba folytatódik a szenvedés , ott pedig lessz elég választék h kit szeress :P
2011. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Te tényleg hülye vagy.
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tavasz hatása nálad.
2011. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak! Szerintem is ez a helyzet. Ha valóban vkibe lennél szerelmes, akkor tudnád jól, hogy ki az az illető!!! Így inkább csak a szerelem érzésébe vagy belezúgva..
2011. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen. ez a tavasz...:)
2011. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják,hogy szerelmes vagy a szerelembe :)
2011. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Szeretethiányod van.
2011. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a tavasz és a hormonok műve. Túléled. :D Szerintem keresd a szerelmet, és majd egy váratlan pillanatban rátalálsz az igazira. Sok sikert :D
2011. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha a qtyáknál van álterhesség, az embernél ne lehetne álszerelem? XD

egyszerű válasz, mint eőttem mondták: hormonok, és xetetéhség :)

2011. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!