Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek, hogy megszólítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek, hogy megszólítsak valakit?

Figyelt kérdés

Mindig, ha tetszik egy lány félek. Ha meg egy lánnyal beszélek akkor is elkezdek izzadni. Odamenni és megszólítani meg főként nem tudok senkit.

F/14


2009. márc. 10. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
nincs elég önbizalmad! attól tartasz, hogy elutasít, kinevet ,elmondja a barátnőinek, stb...
2009. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én 16 évesen vagyok így, a legjobb tanács, hogy lazulj el! Jó tudom könnyű azt mondani.
2009. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert még nicns gyakorlatod, ezen úgy segíthetsz, ha mindig, amikor csak lehetsz megszólítod őket, és ne félj a szemükbe nézel, és kialakul a szemkontaktus, az a legjobb ;) azt tartani kell, mert az jó :)

menj oda mindenkihez, akihez csak tudsz, majd szerzel magadnak egy kis rutint, és több lányhoz is odamehetsz, na az a legjobb :D az égvilágon semmit nem vesztesz vele ;)

2009. márc. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mindíg arra gondolj mi a legrosszabb ami történhet...ha leszólítasz egy lányt...elküld melegebb éghajlatra egy hatalmas tasli keretében...ennél roszabb nem nagyon történhet de ígyis basszus kb marad 3 milliárd nő ezen a bolygón nem kell parázni csak te veszíthetsz ha meg sem próbálod
2009. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2009. márc. 10. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Figy. én is valahogy így vagyok. Bár én tudom mért félek. Attól félek hogy odamegyek aztán vagy tuskó leszek véletlenül vagy valamit nagyon elszúrok vagy másképp viselkedek mint eredetiben és nem azt ismeri meg akit kellene:D
2009. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert túlzottan függsz a nő véleményétől.


Ne foglalkozz egy vadidegen nő véleményével; ha visszautasít, attól még ugyanolyan értékes ember maradsz, mint korábban. De mivel a nő még nem ismer téged, nem is igazán tud visszautasítani, maximum a közeledési módodat utasítja vissza(hiszen nem ismer - ha máshogy közeledtél volna felé, másmilyen reakciót kaptál volna tőle).


A lényeg, hogy ne mások véleményétől függjön az önbecsülésed!

2009. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Iggyál vazze
2009. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az egyik haverom is ilyen , de én mindig segítek neki, neked nincs egy haverod aki esetleg javítana az önbizalmadon
2009. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja az ilyen igyál vazze, vagy mi... az ilyen válasz kiidegeli az embert, ilyennel kíméljétek szegényt, mert ha te is kérdezel valamit, utálod, ha ilyen szr-t adnak válaszul.
2009. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!