Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk írjatok! Mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikkki95 kérdése:

Lányok, fiúk írjatok! Mik a fiúk gyenge pontjai, mik azok, amiket szeretnek?

Figyelt kérdés

Akár tapasztalat, akár saját tudomás alapján. Minnél többet próbáljunk összegyűjteni. :)

Kíváncsi vagyok így összességében.


2011. máj. 8. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyenge pont? Fizikailag vagy hogy mi vonzza egy lányban?

Hát fizikailag, ha tökön rúgnak...:)

Egy lányban külsőleg az összhatás és az igényesség a fontos, mondhatnám, hogy nekem a szőkék jönnek be, ami igaz is, viszont az eddigi 3 barátnőim közül 1 fekete, 2 pedig barna hajú volt( bár most alakulgat valami, és a lány szőke, de nem ez számít:)

Belsőleg pedig hogy lehessen vele beszélgetni, ne legyen unalmas, legyen egy kicsit önálló, tehát menjen el a barátnőivel vásárolni, én meg focizni a haverjaimmal, ne kelljen mindig vele lenni. és ami még fontos szerintem, hogy találja meg a középutat a prűdség és a ribiség között, szal ha már én vagyok a pasija, akkor hadd fogjam meg a fenekét csókolózás közben pl., viszont ne csaljon meg.

16/f

2011. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ! :)

Arra gondoltam, hogy mi vonzza egy lányban. :)

2011. máj. 8. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

És rád mik jellemzőek?:)

2011. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az én és az ismerőseim véleményét összevetem, ez jön ki.

Nagyon jó nők mindenkinek bejönnek, középkategóriában nagy eltérés van, hogy kinek mi tetszik, nagyon rosszakat meg nem sokan szeretik.

2011. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!