Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen nagyon szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nagyon szeretnék gyereket. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen ellene voltam,nem akartam sose,de most vhogy nagyon rámjött...
2011. okt. 9. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Mert Hülye vagy mint a seggem, ja nem! MÉG ANNÁL IS HÜLYÉBB!
2011. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Gyereket majd csak akkor vállalj, ha lesz egy társad és biztos anyagi helyzeted addig felejtős. Csak a gyerek életét tennéd rosszabbá, ha öncélúan saját érdekből akarnál csak.
2011. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Gondolom az eszed tudja,hogy még korai,de attól még benned lehet. Én is akarok már 18 éves korom óta, és azóta sincs, mert nincs kinek szülni, dolgozni kell mert nincs háttér sem,meg persze tanultam. Attól az ösztön benned lehet.

23/L

2011. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első!Köszönöm,megtiszteltél intelligens válaszoddal,de nem azt mondtam,hogy gyereket szeretnék csinálni,itt és most és azonnal...hanem arra irányult a kérdésem,hogy egészséges-e ez,hogy egyik napról a másikra így megváltozik a hozzáállásom egy ilyen döntő témában.
2011. okt. 9. 22:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen csinálok neked, bár eltartani nem tudnálak jelenleg. :/
2011. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. A lányokban kódolva van, hogy vágyjanak az anyaszerepre, annak minden kellemetlensége ellenére. Az is normális, ha ez valakinél már egészen fiatal korban jelentkezik. Az lenne a nem normális viszont, ha engednél ennek a csábításnak, és felelőtlenül gyereket vállalnál, amikor még te is az vagy tulajdonképpen. ;)
2011. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

az anyai ösztön minden kislányban, lányban, nőben, asszonyban megvan.


de bocsi, hogy megkérdezem, roma vagy?

2011. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az hogy szeretnél. az normális. De semmiféleképpen ne vállalj addig ameddig nincs lakás a fejed fölött és egy biztos jövedelmed.
2011. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem,teljesen magyar származású vagyok,elég jómódú,nagy múltú családból.Csak vannak dolgok,amiket még nem értek a nagyvilágból,bármilyen furcsa is...
2011. okt. 9. 22:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze a kérdésed teljesen normális. Én 20 éves koromig rosszul voltam, ha belegondoltam milyen lenne, ha gyerekem lenne. Most 24 vagyok és úgy látom tényleg jó lenne 1/2/3 :)

És fiú vagyok, szóval ez teljesen normális. Ahogy visszagondolok nekem is kb egyik napról a másikra alakult ez ki.

2011. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!