Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizni és járni szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni és járni szeretnék vele. De hogy kezdjem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik. Szeretnék vele járni és randizgatni, de nem úgy, hogy csak 1-2napig tart a "járás" Szeretném ha ő is azt érezné amit én érzek iránta de először el kellene neki mondanom, hogy szeretem. 13éves vagyok és ő is annyi. Csak az a baj, hogy ő a leghelyesebb fiú az osztályban és a suliban is és biztos nemet mond nekem, hiszen mindenki szerelmes belé. Segítsetek
2011. okt. 18. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy 13 éves fiú agyilag még a legó és a pokémon szintjén van. Próbálkozni lehet, de komoly dologra ne számíts.
2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan biztos az... hát figyelj elmondhatod neki... egész nyugodtan. Tudomásom szerint ezért még senkit sem öltek meg^^ de amúgy házi nyúlra nem lövünk kivéve ha támad (: Osztályon belül ritkán működik...
2011. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem még várj egy kicsit a járás dologgal.
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1. : Hogy lehetsz ilyen?... lerombolod a "rózsaszín" ködöt...:D
2011. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

1válasz: adom, nagyon! :)

Csillagom, tényleg várnod kéne ezzel a "járás" dologgal! ;D

2011. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha helyes a srác és sok csajnak tetszik akkor télleg elég zokni és csak szorakozni fog veled 13 évesen. Tapasztalat, énis ilyen szemét voltam


19/F

2011. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: Azt mondod egy 13 éves fiú agyilag a pokémon meg a legó szintjén van? Hát én is annyi vagyok, de egyedül összedobok egy KOMPLETT PC-t, élsportoló vagyok, 4,2 átlag mellett, és ha ilyen szinten vagyunk akkor mégis miért tanulunk ennyire "komoly" dolgokat az iskolában?
2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ez a fiú nem valami okos. sok a 2-e és az 1-e és csak a könnyebb tantárgyakból van neki 4-es 5-e.

De nekem akkor is tetszik. És múltkor segíteni akartam neki de nem tudtam mert a tanár meglátta és rám szólt.

2011. okt. 18. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
érzelmi szintedre gondolt, macgyver
2011. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

elkell ismerni 13 évesen elég hülye tud lenni egy fiú :P

én akörül elhajtottam egy csajt akiért most megvagyok bolondulva.

kicsit kerülj közelebb hozzá. esetleg valami közös program stb. ha már elég közel vagy és ad bizonyos jeleket ( pl zavarban van vagy cukkol(nem találtam jobb szót :)) mond meg neki mit érzel.

2011. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!